Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPSVPCPS4
Okładka Drive!Drive!Drive! (PSV)

Drive!Drive!Drive!

Opracowana przez studio Different Cloth nietypowa gra wyścigowa. W Drive!Drive!Drive! bierzemy udział w kilku rozgrywających się równocześnie wyścigach równoległych, z których każdy toczy się na innym torze i z udziałem innych kierowców.

Wyścigi | samochodowe | indie

Okładka Drive!Drive!Drive! (PSV)

data premiery gry:

13gru2016

PC PS4 PSV
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Drive!Drive!Drive! to wydana na platformę PC, PSV i PS4 nietypowa gra wyścigowa. Produkcję opracowało znane m.in. z serii Dragon Fantasy studio Different Cloth.

Mechanika

Idea stojąca za Drive!Drive!Drive! jest prosta. Podczas każdej rozgrywki bierzemy udział w kilku równoległych wyścigach, każdy z nich toczy się na innym torze oraz z udziałem innych kierowców. Oczywiście nikt nie wymaga od nas jednoczesnego sterowania wieloma samochodami - otrzymujemy opcję swobodnego przełączania się pomiędzy autami w dowolnym wybranym przez nas momencie. Gdy my kierujemy jednym samochodem, kontrolę nad pozostałymi przejmą wirtualni kierowcy korzystający ze sztucznej inteligencji. Cała zabawa tkwi w tym, że wszyscy ci zawodnicy są skończonymi idiotami, o skromnych umiejętnościach i tendencji do podejmowania najgłupszych możliwych decyzji. Ich niekompetencja jest jednak bardzo przewidywalna, więc aby odnosić sukcesy, musimy sprawnie gospodarować naszą uwagą oraz nauczyć się rozpoznawać, kiedy musimy osobiście przejąć kierownicę, a kiedy według przewidywań możemy na chwilę zostawić kierowców samych sobie. Zabawę urozmaica fakt, że tory zlokalizowane są w różnych galaktykach i oferują odmienne prawa grawitacji.

Kwestie techniczne

Drive!Drive!Drive! na platformie PC, PSV i PS4 oferuje mocno stylizowaną oprawę graficzną, opartą głównie na jednokolorowych wektorach. Bardzo dobre wrażenie robi też soundtrack, za który odpowiada zespół ZOMBIE.

Dodatkową atrakcją jest łatwy w użyciu edytor map.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Drive!Drive!Drive!

Wymagania wiekowe Drive!Drive!Drive!

odpowiednia dla każdego wieku

Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, czyli gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie
Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, czyli gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie

wiadomość5 września 2015

Studio Different Cloth zapowiedziało nietypową grę samochodową Drive!Drive!Drive!, w której będziemy brali udział w kilku rozgrywanych równoległe wyścigach.

PC
PS4
PSV