Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPSV
Okładka Asphalt Injection (PSV)

Asphalt Injection PSV

Kolejna część z niezwykle popularnej serii gier wyścigowych dedykowanych głównie konsolom przenośnym i nowoczesnym telefonom komórkowym. Grę, podobnie jak poprzednie tytuły, opracowała firma Gameloft.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Vita
Okładka Asphalt Injection (PSV)

producent: Gameloft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSV:

22lutego2012

22lutego2012

pudełko PL

Tytuł głownie skierowany jest do graczy preferujących szybką i efektowną jazdę w akompaniamencie efektownych kraks i stłuczek. Model jazdy jest bardzo zręcznościowy, a co za tym idzie także przystępny, dzięki temu każdy gracz błyskawicznie poznaje zasady prowadzenia aut w Asphalt: Injection.

Do wygrania mamy sto wyścigów podzielonych na dziesięć różnych typów. Dwadzieścia tras obfituje w różnorodne utrudnienia, a także skróty. W jak najszybszym dojechaniu do mety pomocne okazuje się nitro powodujące gwałtowne przyśpieszenie naszego auta. Jeździmy na pięknie odwzorowanych trasach ciągnących się przez najróżniejsze metropolie. Należą do nich m. in. Shanghai i Monte Carlo.

Asphalt: Injection to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Tytuł oferuje ponad pięćdziesiąt modeli aut od rzeczywistych producentów. Możemy jeździć samochodami m. in. ze stajni Ferrari, Lamborghini, a także od brytyjskiego Aston Martina.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-8  

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4.2 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Asphalt Injection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.