Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Don-Ay: Pet Rescue (AND)

Don-Ay: Pet Rescue

Nietypowa gra, stanowiąca połączenie symulatora zajmowania się zwierzęciem z platformówką typu endless runner. Produkcja posiada system mikropłatności, dzięki któremu zbierane są pieniądze na pomoc zwierzętom w prawdziwym świecie.

Zręcznościowe | 2D | zwierzęta | side-scroll | elementy symulacyjne | auto-runner

Okładka Don-Ay: Pet Rescue (AND)

data premiery gry:

7gru2018

iOS AND

Don-Ay: Pet Rescue to nietypowe połączenie symulatora umożliwiającego zajmowanie się wirtualnym zwierzątkiem z platformówką typu endless runner. Gra ma charakter charytatywny – pieniądze zbierane w ramach obecnej w niej platformy do mikrotransakcji są oddawane organizacji Best Friends Animal Society, walczącej o dobrobyt zwierząt (a konkretniej ze zjawiskiem zabijania ich w schroniskach). Niemal wszystko co robimy ma znaczenie. Za stworzenie tego tytułu odpowiadają deweloperzy ze studia Affinity Project.

Mechanika

Rozgrywka w Don-Ay: Pet Rescue składa się z dwóch podstawowych elementów. Pierwszym jest codzienne dbanie o posiadane przez nas zwierzęta – musimy je karmić, myć, szczotkować i głaskać. Druga część zabawy to dwuwymiarowa platformówka typu endless runner. Swojego pupila obserwujemy wówczas za boku i naszym zadaniem jest omijanie przeszkód i dotarcie do końca poziomu. Produkcja umożliwia też dostosowywanie wyglądu zwierzaka z wykorzystaniem szerokiej gamy przedmiotów i opcji.

Tryby gry

Don-Ay: Pet Rescue oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Don-Ay: Pet Rescue posiada barwną, dwuwymiarową oprawę graficzną, przywodzącą na myśl skojarzenia z filmem animowanym lub komiksem. Grafika jest dość prosta, ale nie można jej odmówić pewnego uroku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Don-Ay: Pet Rescue

Wymagania wiekowe Don-Ay: Pet Rescue

odpowiednia dla każdego wieku

iOS
AND