Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Dolphin Trainer (NDS)

Dolphin Trainer NDS

Wciel się w trenera delfinów, zostań profesjonalistą i uratuj park wodny przed upadkiem. Umil sobie czas jedną z dziewięciu zabawnych minigier.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Dolphin Trainer (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

22maja2009

29czerwca2009

pudełko PL

Dolphin Trainer to produkcja przeznaczona dla najmłodszych graczy, w której mają oni okazję wcielić się w rolę opiekuna, a zarazem tresera delfinów.

Gracz dostaje pod opiekę własnego delfina, którego musi systematycznie karmić, bawić się z nim i oczywiście sprzątać jego basen. Może również skorzystać z trybu szkolenia, w którym uczy swojego podopiecznego najróżniejszych sztuczek, aby potem wykorzystać je w pokazach. Wszystko po to, by stać się profesjonalnym, utalentowanym trenerem i w ten sposób uchronić park wodny od bankructwa. Każdy występ jest bowiem honorowany punktami, których odpowiednia ilość pozwoli na jego przetrwanie. Niewątpliwie pomocna okaże się przyjaciółka o imieniu Candy, która udzieli każdemu nowicjuszowi cennych porad. Gracze mają do dyspozycji sześć basenów do zaprezentowania umiejętności swoich delfinów oraz dwa baseny szkoleniowe.

Oprócz głównego trybu rozgrywki producenci zaoferowali graczom dziewięć mini-gier, które mają jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Podczas zabawy gracz korzysta zarówno z rysika jak i przycisków. Grafika nie nie wykorzystuje wszystkich możliwości DS.-a, ale w przypadku produkcji dla dzieci nie odgrywa to aż tak dużej roli. Miłym dodatkiem dla najmłodszych będzie natomiast kolorowe etui na konsolę opatrzone motywami z gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dolphin Trainer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.