Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka DJ Star (NDS)
OkładkaDJ Star (NDS)

DJ Star NDS

Muzyczna gra, w której wcielamy się w role początkującego DJ-a. Jednym z jej głównych elementów jest możliwość skreczowania w czasie rzeczywistym.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

DJ Star Premiera NDS

21sierpnia2009

producent: Game Life wydawca: Deep Silver / Koch Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

DJ Star to produkcja muzyczna pozwalająca graczom wcielić się w wirtualnego mistrza skreczowania i sztuki turntablizmu, czyli miksowania muzyki oraz operowania winylowymi płytami. Tytuł został opracowany przez studio Game Life.

Gra pozwala nam spełnić marzenia i zostać niezwykle znanym DJ-em. Karierę rozpoczynamy, jako zupełny nowicjusz i pokonujemy kolejne etapy trudnej drogi do sławy. Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności pozwolą nam na zagranie w tak wielkich miastach jak Paryż, Berlin oraz Londyn. Zwieńczeniem sukcesu jest natomiast finalny koncert na stadionie wypełnionym po brzegi fanami.

Produkcja zawiera kilka ciekawych rozwiązań, starających się imitować różne techniki turntablizmu. Podstawą jest możliwość skreczowania w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu ekranu dotykowego konsoli. Oprócz tego pojawiło się wiele innych, pomniejszych tego typu dodatków oraz kilka mini-gierek. Najważniejszą kwestią są natomiast piosenki. W grze zawarto 40 popularnych utworów z różnych gatunków (Electro, R&B i innych).

Całość została wykonana za pomocą przyzwoitej oprawy audiowizualnej. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej jakości dźwięk oraz dodatkowa funkcja pozwalająca na tworzenie własnych utworów. Co ciekawe, naszą twórczością możemy dzielić się z innymi graczami (za pośrednictwem sieci bezprzewodowej). Tytuł jest dość prosty w obsłudze, także dzięki przygotowanemu wprowadzeniu przybliżającemu tajniki sztuki DJ-skiej.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI DJ Star

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.