Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Diva Girls: Diva Dancers (NDS)
OkładkaDiva Girls: Diva Dancers (NDS)

Diva Girls: Diva Dancers NDS

Muzyczna gra zręcznościowa, oparta na postaciach z komiksu Princess on Ice. Bohaterka gry wraz z przyjaciółkami wybiera się do Fiesta City, aby stawić czoła licznym tancerkom i innym uczestnikom zabawy na parkiecie.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Diva Girls: Diva Dancers Premiera NDS

9kwietnia2009

producent: Arc System Works wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Diva Girls: Diva Dancers

Electroplankton

Guitar Hero: On Tour

Imagine Ballet Dancer

Diva Girls: Diva Dancers to kolorowa gra muzyczna z przeznaczonej dla młodszych dziewczynek serii Diva Girls. Za stworzenie tego tytułu odpowiada azjatyckie studio Arc System Works, a wydawcą jest firma 505 Games.

Gra została wykonana w kolorowej stylistyce, która na pewno spodoba się szczególnie dziewczynom w wieku 6-12 lat. Tytuł bazuje na postaciach z komiksu Princess on Ice, stworzonego przez włoskiego artystę Claudio Sciarrone. Głównymi bohaterkami są więc Kelly, Gabrielle, Alyssa, Madison, które jak zawsze podążające za modą i sławą.

W Diva Dancers poznajemy kolejne przygody roztańczonych dziewczyn, które udają się do jasnego od świateł neonów Fiesta City, żeby pokazać wszystkim swoje niesamowite taneczne ruchy i styl. W grze możemy wziąć udział w największym konkursie tańca na całym świecie. Podczas zabawy musimy wykazać się umiejętnościami ruchowymi oraz wyczuciem rytmu, aby pokonać wszystkich konkurentów. Wśród nich znajdują się wykonujący nieludzkie akrobacje b-boye, księżniczki oraz profesjonalne tancerki. Najtrudniejszym zadaniem jest jednak ostateczna konieczność współzawodnictwa z własnymi przyjaciółkami.

Wymagania wiekowe Diva Girls: Diva Dancers: Odpowiednia dla każdego wieku.