Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacje3DS
Okładka Disney Magic Castle: My Happy Life (3DS)

Disney Magical World 3DS

Disney Magic Castle: My Happy Life

Gra rodzinna, która zaprasza najmłodszych graczy do magicznego świata bajek Disneya. Disney Magical World jest dziełem japońskiego studia h.a.n.d., przygotowanym z myślą o konsoli Nintendo 3DS.

Symulacje | dla dzieci | symulator życia | Disney | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Disney Magic Castle: My Happy Life (3DS)

wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

1sierpnia2013

Disney Magical World to rodzinny symulator życia, osadzony w popularnym uniwersum bajek wytwórni Walta Disneya. Autorem gry, przygotowanej we współpracy z Disney Interactive jest japońskie studio h.a.n.d., specjalizujące się w produkcjach na platformy Nintendo oraz grach mobilnych i społecznościowych. Tytuł ukazał się pierwotnie jedynie w Japonii jako Disney Magical Castle: My Happy Life. Po kilku miesiącach przygotowano jednak również wersję angielskojęzyczną, przeznaczoną do dystrybucji poprzez Nintendo eShop.

Gra wzorowana jest na popularnych produkcjach z cyklu Harvest Moon oraz Animal Crossing i stanowi swoisty symulator życia, w którym spotykamy całą masę postaci znanych z disneyowskich kreskówek: Kaczora Donalda, Myszkę Miki, Goofy’ego, Piotrusia Pana, Aladdina czy Herkulesa. Zadaniem graczy będzie m.in. zarządzanie rodzinną kawiarnią, sadzenie roślin, łowienie ryb. Od czasu do czasu pojawiać się będą również rozmaite zadania specjalne, takie jak rozwiązywanie różnych problemów naszych bohaterów czy znajdowanie ukrytych przedmiotów. W grze nie zabraknie również możliwości kupowania różnych akcesoriów i ciuszków, zaś w trakcie zabawy odnajdywać będziemy kolekcjonerskie karty Disneya z sylwetkami popularnych postaci.

W grze sterujemy swoim awatarem Mii, którego możemy w dowolny sposób personalizować przy pomocy szerokiej gamy strojów i akcesoriów ze świata popularnych kreskówek. Trójwymiarowa oprawa graficzna gry stoi na wysokim poziomie i utrzymana jest w bajecznie kolorowej, disneyowskiej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Wymagania wiekowe Disney Magic Castle: My Happy Life

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Disney Magical World

Nintendo 3DS

Nintendo 3DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo eShop