Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Dinos and Bubbles (PC)

Dinos and Bubbles PC

Dinos and Bubbles to gra zręcznościowa, stworzona z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Głównymi bohaterami programu są małe, sympatyczne dinozaury, wraz z którymi dzieci wyruszają w ekscytującą wyprawę po ogień.

Zręcznościowe | dinozaury | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Dinos and Bubbles (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20września2004

20września2004

pudełko PL

Dinos and Bubbles to gra zręcznościowa, stworzona z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Głównymi bohaterami programu są małe, sympatyczne dinozaury, wraz z którymi dzieci wyruszają w ekscytującą wyprawę po ogień. Legenda głosi, że dawno temu dinozaury, tak jak ich krewniacy – smoki, potrafiły zionąć ogniem. Niestety, złośliwy czarownik pozbawił dinozaury tej zdolności, zamiast ognia gady wypluwają bańki. Teraz, nadszedł wreszcie czas, aby dinozaury, a wraz z nimi gracze, odzyskały utraconą niegdyś umiejętność i pokonały złego czarownika.

W omawianym programie dzieci mogą się wcielić w rolę jednej z czterech dostępnych postaci. Twórcy przygotowali aż sto poziomów do pokonania, a każdy z nich został przepełniony rozmaitymi przeszkodami i innymi niebezpieczeństwami, którym maluchy muszą stawić czoła w drodze po upragniony ogień.

Oprócz standardowego trybu rozgrywki dla pojedynczego gracza, program oferuje możliwość gry dwuosobowej. Ponadto autorzy udostępnili w Internecie tablicę najlepszych wyników, dzięki której dzieci mogą porównywać własne osiągnięcia z wynikami swoich rówieśników.

Całość zmagań została ukazana w trójwymiarowej, kolorowej oprawie wizualnej, a sama rozgrywka została całkowicie pozbawiona scen przemocy, dzięki czemu omawiana produkcja doskonale nadaje się dla bardzo młodych graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 181 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 14,90 PLN

Wymagania wiekowe Dinos and Bubbles

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Dinos and Bubbles

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 700 MHz
  • 64 MB RAM