Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Dino and Aliens (PC)

Dino: Intruzi w ogrodzie PC

Dino and Aliens

Dino: Intruzi w ogrodzie to wyprodukowana przez rosyjskie studio NevoSoft gra zręcznościowa z elementami logicznymi. W ogródku tytułowego bohatera wylądowali obcy. Kosmici najwyraźniej nie mają dobrych zamiarów.

Zręcznościowe | dinozaury | elementy logiczne

PC Windows
Okładka Dino and Aliens (PC)

producent: NevoSoft

wydawca: NevoSoft

wydawca PL: Arjaloc

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

4listopada2004

4listopada2004

pudełko PL

Dino: Intruzi w ogrodzie to propozycja rosyjskiego studia NevoSoft skierowana do najmłodszych. Produkcja łączy elementy gry zręcznościowej z prostymi zagadkami logicznymi.

Akcja gry toczy się w Krainie Wielkiego Ananasa, a dokładniej w ogródku sympatycznego dinozaura. Z niewiadomych powodów kosmiczna rasa Frutmenów uznała, że miejsce to najlepiej nadaje się do założenia bazy wypadowej. Obcy, którzy najwyraźniej nie żywią dobrych zamiarów, zadarli jednak z niewłaściwą osobą. Dino, choć sprawia wrażenie niegroźnego, ma zamiar rozprawić się z intruzami.

Zadaniem gracza jest pomóc głównemu bohaterowi pokonać kosmitów. Rozgrywka podzielona została na 30 poziomów o rosnącym poziomie trudności. Podczas zabawy Dino musi zmierzyć się z czterema rodzajami przeciwników (żarłoki, snajperzy, elektrycy i bokserzy), z których każdy wymaga zastosowania odmiennej taktyki. Na szczęście dinozaur może liczyć nie tylko na swoją siłę fizyczną, ale także magię a także umiejętności spowalniania czasu oraz stawania się niewidzialnym.

Twórcy gry zadbali, by konfrontacja z kosmitami nie ograniczała się jedynie do elementu walki. Gracz musi wykazać się umiejętnościami taktycznymi, a także sprostać kilku zagadkom wymagającym logicznego myślenia.

Trójwymiarowa oprawa graficzna zastosowana w Dino: Intruzi w ogrodzie zdecydowanie odstaje na tle współczesnych produkcji. Sprawiający sympatyczne wrażenie główny bohater oraz żywa kolorystyka mogą jednak przypaść do gustu najmłodszym graczom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 56 głosów czytelników.

Gry podobne do Dino: Intruzi w ogrodzie

Wymagania wiekowe Dino and Aliens

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Dino: Intruzi w ogrodzie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta graficzna 32 MB
  • Windows 98/2000/XP