Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2XBOXGCN
Okładka Digimon Rumble Arena 2 (XBOX)
OkładkaDigimon Rumble Arena 2 (XBOX)

Digimon Rumble Arena 2

Wybierz swojego ulubieńca i stocz walkę na śmierć i życie. Przegrani idą do piachu wygrani zdobywają Digipoints - a to oznacza tylko jedno: nasz pupil staje się coraz silniejszą i bardziej zabójczą bestią.

Akcji | manga i anime | Digimon | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Digimon Rumble Arena 2 Premiera

3wrz2004

PS2 XBOX

6wrz2004

GCN

W Digimon Rumble Arena 2 gracz wciela się w uprzednio wybranego stworka i ląduje na arenie razem ze swoim przeciwnikiem, którego – jak nietrudno się domyślić – należy czym prędzej wyeliminować. Za każdą wygraną walkę gracz otrzymuje Digipoints, które po skomasowaniu w odpowiednią ilość umożliwiają zawodnikom uzyskanie lepszych parametrów bojowych, a co za tym idzie, stwór taki przekształca się w jeszcze potężniejsze i większe stworzenie.

Na spragnionych emocji graczy czeka około 40 różnych postaci (każda z nich ma swój własny unikalny wachlarz ciosów) z telewizyjnego Digimona oraz kilkanaście scenerii, w których przyjdzie graczom stoczyć dynamiczne pojedynki (warto napomknąć chociażby o zdradzieckim jeziorze lawy – Lava Lake, Western City, czy też o niebezpiecznym centrum maszyn – Factory). Grafika jest wykonana w pełnym trójwymiarze, zaś otoczenie przyciąga swoją złożonością oraz wielością różnorakich elementów konstrukcyjnych.

Oprócz trybu zabawy dla jednej osoby, autorzy zadbali także o opcję multiplayer do czterech graczy jednocześnie. Dla cierpliwych i wytrwałych zawodników czekają także sekretne Digimony do odblokowania na późniejszych etapach gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 274 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Digimon Rumble Arena 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Digimon Rumble Arena 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • Multitap
PS2
XBOX
GCN