Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Determinance (PC)

Determinance PC

Determinance to zaprojektowana z myślą o rozgrywce wieloosobowej gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracz wciela się w rolę szermierza i toczy pojedynki z komputerową sztuczną inteligencją lub żywymi przeciwnikami.

Akcji | TPP | broń biała

PC Windows
Okładka Determinance (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14lutego2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Determinance jest pierwszą grą w dorobku niezależnego studia Mode 7 Games, założonego w 2007 roku przez Paula Taylora i Iana Hardinghama. Ambicją twórców było połączenie dynamicznej gry akcji oraz symulacji walki bronią białą.

Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o potyczkach multiplayer za pośrednictwem sieci LAN lub Internet. Gra oferuje trzy tryby zabawy – pojedynek jeden na jednego (Duel Arena), bitwę z udziałem maksymalnie ośmiu uczestników (Free for All) oraz starcia z botami kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję.

Do dyspozycji gracza twórcy Determinance oddali siedem grywalnych postaci oraz kilka rodzajów broni białej, w tym miecze i sztylety. Mechanika walki pozwala na stosowanie szerokiej gamy cięć, pchnięć i zasłon, a także opracowywanie własnych kombinacji ataków i obron. Duża w tym zasługa silnika The Feint Engine (zmodyfikowana wersja technologii Torque Engine), który korzysta m.in. z zaawansowanego systemu fizyki odpowiedzialnego za symulowanie zakresu ruchu ludzkiego ciała (tzw ragdoll).

Oprawa wizualna gry wyraźnie odstaje na tle współczesnych produkcji. Widać to zwłaszcza po mało zróżnicowanym, skąpym w detale otoczeniu. Zdecydowanie większą uwagę deweloperzy skupili na szczegółach modeli postaci. Zabawę uprzyjemnia tło muzyczne, na które składają się utwory zespołu Nervous Testpilot.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Determinance

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Determinance

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • Windows XP