Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Demonic Speedway (PC)
OkładkaDemonic Speedway (PC)

Demonic Speedway PC

Symulator wyścigów żużlowych stworzony przez polskiego developera, firmę Nawar. Gracz ma możliwość wzięcia udziału w żużlowym Grand Prix 2002 i ścigania się na dziesięciu autentycznych arenach, m.in. Hamar, Vojens oraz stadion Polonii.

Sportowe | motocyklowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Demonic Speedway Premiera PC

17grudnia2002

pudełko PL

17grudnia2002

producent: FRONTLINE Studios wydawca: Cenega S.A. wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Demonic Speedway to symulator wyścigów żużlowych stworzony przez polskiego developera, firmę Nawar. Gracz ma możliwość wzięcia udziału w żużlowym Grand Prix 2002 i ścigania się na dziesięciu autentycznych arenach, m.in. Hamar, Vojens oraz stadion Polonii. Demonic Speedway pozwala na rozgrywkę w czterech trybach: trening, pojedynczy wyścig, wyścig na czas oraz kariera. W trzech pierwszych trybach możemy zapoznać się z grą, motocyklami, torami, itp., zaś ostatni tryb „kariera” jest prawdziwą istotą tej produkcji. W trybie tym rozwijamy umiejętności techniczne zawodnika oraz ulepszamy sprzęt. Za miejsce wywalczone w turnieju Grand Prix otrzymujemy, w zależności od pozycji, pewną kwotę, którą możemy przeznaczyć na ulepszenie sprzętu. Początkowo dokonujemy wyboru wieku zawodnika (16-30 lat). Wybór ten rzutuje bezpośrednio na statystyki żużlowca (technika 0-10, sprawność 0-10, kondycja 0-10). Parametry te (prócz sprzętu) wpływają na maksymalną prędkość, którą może osiągnąć zawodnik. Gdy żużlowiec przekracza 30 lat, parametry zaczynają opadać. W wieku 40 lat kończy karierę.

Demonic Speedway wykonany został w całkowicie trójwymiarowej grafice, szczegółowo odtworzono stadiony, motocykle i zawodników, a nasze zmagania rozgrywają się w dynamicznie zmieniających się warunkach atmosferycznych (widownia, efekt rozpryskującego się błota, 3 różnorodne perspektywy gry i 5 kamer dzięki którym możemy obserwować wyścig). Efekty dźwiękowe nagrane zostały w czasie prawdziwych imprez.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 465 głosów czytelników.

Demonic Speedway cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Demonic Speedway: Odpowiednia dla każdego wieku.

Demonic Speedway Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 350MHz
  • 128MB RAM
  • 8MB akcelerator 3D