Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Deluxe Hotel Imperium (PC)

Luxury Hotel Empire PC

Deluxe Hotel Imperium

Luxury Hotel Empire to strategia-ekonomiczna, która pozwala graczowi zarządzać siecią hoteli nawet w 12 wielkich miastach, takich jak Berlin czy Paryż. Grę stworzyło niemieckie studio UIG Entertainment specjalizujące się w symulatorach i grach ekonomicznych.

Strategiczne

PC Windows
Okładka Deluxe Hotel Imperium (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16lutego2012

16lutego2012

pudełko PL

Luxury Hotel Empire (na zachodzie znana pod nazwą Deluxe Hotel Imperium) jest grą ekonomiczną skupiającą się na zarządzaniu hotelami. Głównym celem gracza jest jak najlepsze prowadzenie powierzonych mu obiektów. Tytuł stworzyła firma UIG Entertainment.

Niemieckie studio UIG Entertainment specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju symulatorów. Wśród tytułów stworzonych przez tego producenta znajdują się między innymi Symulator Farmy 2012, Symulator Transportu Ciężkiego oraz Woodcutter Simulator skupiający się na pracy nowoczesnych drwali.

W grze naszym głównym zadaniem jest stworzenie sieci luksusowych hoteli. Zaczynamy od małej placówki w jednej z europejskich metropolii. Kiedy uda nam się ją rozwinąć i zacznie przynosić zyski możemy pomyśleć o budowie większego hotelu, a w dalszej kolejności o ekspansji do innych miast europejskich. W sumie autorzy przygotowali 12 metropolii (w tym między innymi Berlin, Paryż i Monako) oraz hotele o trzech różnych wielkościach.

Podczas zabawy musimy zadbać o każdy aspekt działalności hotelowej. Tylko od nas zależy jakich pracowników przyjmiemy, jakie atrakcje zapewnimy gościom oraz ile pieniędzy wydamy na marketing. Standard ośrodków określa popularna i powszechnie stosowana na świecie skala gwiazdkowa. Im więcej hoteli 5 gwiazdkowych uda się nam stworzyć i utrzymać tym lepiej.

Dla nowych graczy przygotowano samouczek objaśniający podstawowe zasady rozgrywki. Tytuł oferuje bogatą w detale trójwymiarową grafikę oraz swobodną kamerę, dzięki której zajrzymy w każdy zakątek naszego hotelowego imperium.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Luxury Hotel Empire

Wymagania wiekowe Deluxe Hotel Imperium

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Luxury Hotel Empire

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 1 GB RAM (1.5 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 750 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7