Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Delta Force: Angel Falls (PC)
OkładkaDelta Force: Angel Falls (PC)

Delta Force: Angel Falls PC

Delta Force: Angel Falls to kolejna gra akcji FPS stanowiąca następny rozdział rozpoczętej w 1998 roku serii traktującej o tytułowym elitarnym oddziale amerykańskiego wojska. Producentem tej odsłony, jak i wszystkich poprzednich jest oczywiście firma Novalogic.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Delta Force: Angel Falls Premiera PC

anulowana

producent: Novalogic Inc. wydawca: Novalogic Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Delta Force: Angel Falls to kolejna gra akcji FPS stanowiąca następny rozdział rozpoczętej w 1998 roku serii traktującej o tytułowym elitarnym oddziale amerykańskiego wojska. Producentem tej odsłony, jak i wszystkich poprzednich jest oczywiście firma Novalogic. Ten deweloper znany jest także między innymi z symulatorów lotniczych (Comanche, F-22 Lightning 3).

Podobnie jak w przypadku poprzednich części w Angel Falls uczestniczymy w zbrojnym konflikcie, wcielając się w żołnierza oddziału Delta Force. Tym razem autorzy postanowili umiejscowić akcję w północno-zachodniej części Ameryki Południowej, w okolicach Kolumbii i Wenezueli. Zobaczymy więc głównie rolnicze krajobrazy graniczące często z gęstą dżunglą. Co ważniejsze, na terenie tym występuje wiele rozmaitych jednostek politycznych, które często budują swoją potęgę na handlu narkotykami. Miejsce to jest także pełne konfliktów o władzę, wpływy i terytorium, toczonych pomiędzy lokalnymi siłami wspieranymi po cichu przez międzynarodowe mocarstwa. Naszym zadaniem jest więc wykonywanie otrzymywanych zadań i śledzenie skomplikowanego rozwoju wydarzeń, aż do zaskakującego finału (rozgrywanego w okolicach tytułowego Salto del Angel – najwyższego wodospadu na świecie znajdującego się w Wenezueli).

Tytuł oferuje szereg różnych misji (dokładnie 12) pogrupowanych w trzech kampaniach i opartych w dużej mierze na oryginalnych akcjach jednostki Delta Force. Nie tylko misje starają się odwzorować realia – możemy zobaczyć także realistyczne wyposażenie i rozmaite taktyki operacyjne. Wiele z tych kwestii twórcy konsultowali z ekspertami – trzeba też przyznać, że przecież nie jest to pierwsza gra tego dewelopera poświęcona tej tematyce.

Obszar gry jest dość spory. Autorzy zaimplementowali w swoim dziele także rozmaite pojazdy – zarówno naziemne, wodne jak i lotnicze. Postarano się o też o satysfakcjonującą rozgrywkę umożliwiającą taktyczne wykorzystanie terenu.

Stylistycznie możemy zobaczyć rozwiązania podobne do innej znanej gry – Crysis. Spora część akcji toczy się bowiem w dżungli. Autorzy zaprezentowali zupełnie nowy silnik graficzny, rezygnując z Voxeli, technologii charakterystycznej dla wielu odsłon serii Delta Force. Tytuł oferuje także rozgrywkę sieciową, w której na jednej z 12 map może zmierzyć się nawet do 200 osób jednocześnie. W sieci możemy zagrać w kilku standardowych i znanych trybach (Capture The Flag, Deathmatch, Team Deathmatch, The King of the Hill).

Ostatnia modyfikacja 23 września 2008

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 184 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Delta Force: Angel Falls: Odpowiednia dla każdego wieku.

Delta Force: Angel Falls Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista