Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360Wii
Okładka Deepak Chopra's Leela (X360)

Deepak Chopra's Leela

Nietypowa produkcja będąca symulatorem medytacji wykorzystującym technologię kontrolera Kinect. W grze wykonujemy spokojnych gestów i przyjmujemy pozycji, które opracował hinduski lekarz Deepak Chopra.

Towarzyskie | casual | Kinect

Okładka Deepak Chopra's Leela (X360)

data premiery gry:

8lis2011

Wii X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowany przez THQ projekt pozwala ukoić nerwy i zrelaksować się graczom po ciężkim dniu w pracy lub w szkole. W Deepak Chopra’s Leela celem nie jest ruch, a właśnie wyciszenie i uspokojenie organizmu.

Tytuł pozwala rozluźnić i odprężyć ciało w siedmiu różnych trybach, które odpowiadają siedmiu ośrodkom energetycznym Ćakra. W każdym z nich relaksacji poddawana jest inna część organizmu, reagująca na określone gesty i pozy. Wszystkie programy zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalnym hinduskim lekarzem propagującym pracę na rzecz harmonii ciała i umysłu, Deepakiem Choprą.

Niezależnie od wybranego modułu, na graczy czekają relaksujące scenerie i grafiki generowane na ekranie telewizora oraz kojąca ścieżka dźwiękowa, która ułatwia medytację, skupienie i pracę nad samym sobą. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolerów - koordynując ruchy grającego oraz badając poprawność jego zachowań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Cena gry w dniu premiery: 159,99 PLN

Gry podobne do Deepak Chopra's Leela

Klasyfikacja PEGI Deepak Chopra's Leela

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Deepak Chopra's Leela

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Wii
X360