Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Deep Fighter (PC)

Deep Fighter PC

Możesz zakończyć podwodwodną odyseję ludzkości pomagając odnaleźć potrzebne elementy do wybudowania Lewiatana, ogromnego statku, który przetransportuje całą cywilizację z dala od wrogich oceanów.

Symulacje

PC Windows
Okładka Deep Fighter (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26września2000

2kwietnia2001

pudełko PL

Akcja gry toczy się głęboko pod powierzchnią wody, gdzie o przetrwanie walczy podwodna cywilizacja. Ludzie z niewiadomych względów opuściwszy suchy ląd, przenieśli się do podwodnych baz, aby tam dalej żyć. Jednak niespodziewanie przyszło im zmierzyć się z podwójnym zagrożeniem. Z jednej strony nękani są przez swoich śmiertelnych wrogów (Plemię Cienia), a z drugiej wzmożona aktywność sejsmiczna i ciągłe wybuchy wulkanów przyczyniły się do postępującej degradacji środowiska i powolnego rozpadu podwodnego krajobrazu. Twoim zadaniem jako kadeta, świeżo upieczonego absolwenta Akademii, będzie wykonywanie ryzykownych misji dla ocalenia swej cywilizacji. Zostaniesz przydzielony do ochrony podmorskiej koloni Moray 2 przed licznymi zagrożeniami, czyhającymi w podwodnych głębinach. Natomiast twoim ostatecznym celem będzie skonstruowanie olbrzymiego statku-bazy (Mothership), który przewiezie Twoją cywilizację w bezpieczne miejsce, z dala od rejonu zagrożenia.

  • Trójwymiarowa oprawa graficzna, realistyczny model fizyczny poruszania się łodzi.
  • Możliwość gry w trybie single i multiplayer.
  • Osiem różnych statków.
  • Jedenaście typów broni i jedenaście gadżetów.
  • Ponad 50 misji dla pojedynczego gracza, ośmiu bossów do pokonania.
  • Sześć rozbudowanych środowisk gry.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Gry podobne do Deep Fighter

Wymagania wiekowe Deep Fighter

12+

Wymagania sprzętowe Deep Fighter

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Deep Fighter - recenzja gry
Deep Fighter - recenzja gry

Recenzja 24 kwietnia 2001, 09:49

Jedynym minusem, jaki dostrzegam to oprócz niemożliwości nagrywania stanu gry w dowolnym momencie (odbywa się to automatycznie w określonych miejscach) to brak muzyki, która mogłaby przygrywać w tle. Jej brak został jednak zrekompensowany niezwykle bogatymi efektami dźwiękowymi jak np. odbierane przez nas realistyczne komunikaty radiowe, odgłosy dobiegające z otaczającego nas świata, czy dźwięk zgniatanej blachy pod wpływem dużego ciśnienia wody. Także wstawki filmowe mogłyby stać na wyższym poziomie (szczególnie sam gra i wygląd aktorów pozostawia wiele do życzenia)