Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Archimedean Dynasty (PC)

Archimedean Dynasty PC

W XXVII stuleciu globalny kataklizm zmusił ludzkość do ześcia w głąb oceanów. Jako najemnik Emerald "Dead Eye" Flynt przemierzasz głębiny w swojej łodzi podwodnej, wykonując zlecone misje i broniąc się przed piratami.

Symulacje | science fiction

PC Windows
Okładka Archimedean Dynasty (PC)

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18lutego1997

12sierpnia1999

pudełko PL

Symulacja łodzi podwodnych nastawiona na szybką akcję, gdzie wszystkim co chroni nas przed zimnem i śmiertelnie wysokim ciśnieniem jest wiedza, umiejętności walki oraz sześć cali stali. W XXVII stuleciu, po globalnej katastrofie ludzkość musiała schować się w morzach i oceanach, budując w głębinach olbrzymie bazy-miasta. Jedynymi środkami transportu stały się większe i mniejsze łodzie podwodne, batyskafy itp. Gracz trafia do świata skorumpowanych korporacji, fanatycznych kultów i groźnych piratów, gdzie podejmuje się roli najemnika zwanego Emerald "Dead Eye" Flynt.

Do wykonania mamy ponad 60 trudnych misji w trójwymiarowym podwodnym świecie. Można wybrać spośród czterech różnych łodzi podwodnych i wyposażyć je w około 30 wyjątkowych broni. W czasie podróży natkamy ponad 100 postaci, z którymi można rozmawiać.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

Gry podobne do Archimedean Dynasty

Wymagania wiekowe Archimedean Dynasty

12+

Wymagania sprzętowe Archimedean Dynasty

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D
JoWooD likwiduje kolejne studio developerskie

wiadomość31 maja 2005

Nie ustają wysiłki szefów JoWooD, mające na celu odbicie się tejże firmy od przysłowiowego dna. Pierwsze cięcie kosztów pod koniec stycznia oznaczało zamknięcie zespołów developerskich: Ebensee (Transport Giant) oraz Wings Simulation (Soldner: Secret Wars), teraz zaś postanowiono zlikwidować studio Massive Development, odpowiedzialne za serię Aquanox.

Morza, oceany drżyjcie - przybywa(m) Aquanox 3

wiadomość5 grudnia 2003

Na początku była Archimedean Dynasty. Potem nastały Aquanox i Aquanox 2: Revelation. Gry, które zasłynęły w głównej mierze dzięki wyrafinowanej i efektownej grafice. Równie interesującym pomysłem było przeniesienie całej akcji w świat morskich głębin. A już niedługo ponownie będzie nam dane wcielić się w postać znaną z dwóch pierwszych części tej serii 'Szmaragdowego' Dead Eye Flinta.