Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCX360
Okładka Deadliest Catch: Alaskan Storm (PC)

Deadliest Catch: Alaskan Storm

Deadliest Catch Alaskan Storm

Deadliest Catch Alaskan Storm jest grą opartą na programie dokumentalnym Deadliest Catch, emitowanym na kanale Discovery. Jej producentem jest firma Liquid Dragon Studios, a wydawcą Greenwave.

Symulacje | wędkarstwo | seriale TV

Okładka Deadliest Catch: Alaskan Storm (PC)

data premiery gry:

19cze2008

X360

19sie2008

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deadliest Catch Alaskan Storm jest grą opartą na programie dokumentalnym Deadliest Catch, emitowanym na kanale Discovery. Jej producentem jest firma Liquid Dragon Studios, a wydawcą Greenwave.

W grze wcielamy się w kapitana kutra rybackiego, pływającego po niebezpiecznym i kapryśnym Morzu Beringa. Głównym celem tych wypraw jest połów krabów, w które obfitują tamtejsze wody. Przygotowując się do ekspedycji, rekrutujemy najpierw załogę – wybieramy spośród dwudziestu marynarzy i sześciu kapitanów – wszystkie nazwiska morskich bohaterów są autentyczne. Nasz zespół podatny jest na zmęczenie, przepracowanie, a także głód, co przekłada się na efektywność naszych zmagań.

Deadliest Catch Alaskan Storm dostarcza nam możliwość wypłynięcia na burzliwe Morze Beringa pięcioma realistycznymi statkami, wśród których znajdują się Northwestern i Cornelia Marie, znane widzom programu telewizyjnego, a także udostępnia opcję skonstruowania własnego kutra. Połów odbywa się na ogromnej przestrzeni, linia brzegowa mierzy ponad 34 000 mil. Teren żeglugowy obejmuje najważniejsze porty – Akutan, Dutch Harbor, King Cove i St. Paul. Ważną rolę odgrywa także pogoda – twórcy postarali się, by zjawiska meteorologiczne wiernie odzwierciedlały rzeczywistość i zmieniały się w zależności od kolejnych części sezonu rybackiego. W grze znajdziemy dwa tryby rozgrywki single player – karierę oraz pojedyncze misje.

Deadliest Catch Alaskan Storm cechuje wysoki realizm rozgrywki oraz dopracowane wizualizacje fal, sięgających w rzeczywistości 40 stóp wysokości. Producenci położyli duży nacisk na zachowanie się łodzi pod wpływem ruchów wody. W grze możemy także zobaczyć około stu nagrań wideo, pochodzących z rzeczywistych zmagań ekip rybackich z Morzem Beringa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 185 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Deadliest Catch: Alaskan Storm

Wymagania wiekowe Deadliest Catch: Alaskan Storm

12+

Wymagania sprzętowe Deadliest Catch: Alaskan Storm

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista
PC
X360