Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4SwitchPSV
Okładka Dead or Alive: Xtreme 3 (PS4)

Dead or Alive: Xtreme 3

Spin-offowa odsłona rozwijanej przez ekipę Team Ninja serii bijatyk Dead or Alive, w której występują wyłącznie znane z innych części cyklu postacie płci żeńskiej.

Sportowe | siatkówka | sporty letnie | multiplayer | minigry | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | erotyczne

Okładka Dead or Alive: Xtreme 3 (PS4)

producent: Team Ninja

wydawca: Koei Tecmo

Strona oficjalna

data premiery gry:

24mar2016

PS4 PSV

20mar2019

Switch

Dead or Alive: Xtreme 3 to kolejna poboczna odsłona serii gier Dead or Alive. Produkcja nie ma zbyt wiele wspólnego z bijatyką, gdyż jest to zestaw kilku minigier, w których kierujemy kobietami występującymi we wspomnianym cyklu. Za tytuł odpowiedzialna jest ekipa Team Ninja, znana nie tylko z tego cyklu, ale także Ninja Gaiden czy NiOh.

Mechanika

Zabawa w Dead or Alive: Xtreme 3 ma zręcznościowy charakter i w zależności od wybranego trybu gry, opiera się na nieco innych założeniach. Np. w siatkówce plażowej rozgrywamy spotkania dwuosobowych drużyn. Mecze oparte są na prawdziwych zasadach, choć nie mają żadnej głębi taktycznej i do zwycięstwa wystarczą szybkie palce. Z kolei podczas wspinania się po skałach musimy wciskać wyświetlane na ekranie przyciski w odpowiednich momentach. Dostępna jest także gra w karty czy też bieg po plaży do flagi.

Nasza aktywność w trakcie zabawy nagradzana jest m.in. nowymi kostiumami dla bohaterek. Z dziewczynami związane są także inne rzeczy – możemy np. umawiać je na randki, albo robić zdjęcia w trybie Photo Paradise.

Wśród dostępnych postaci w Dead or Alive: Xtreme 3 na platformę {PLAT} znajdują się następujące bohaterki: Marie Rose, Honoka, Kasumi, Ayane, Kokoro, Nyotengu, Hitomi, Momiji oraz Helena Douglas. Wszystkie z nich zazwyczaj występują w kusych strojach kąpielowych, z trudem zakrywających intymne części ciała.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Dead or Alive: Xtreme 3

Wymagania wiekowe Dead or Alive: Xtreme 3

18+

Zapowiedziano Dead or Alive Xtreme 3
Zapowiedziano Dead or Alive Xtreme 3

wiadomość2 sierpnia 2015

Studio Team Ninja poinformowało, że w produkcji znajduje się Dead or Alive Xtreme 3, czyli trzecia odsłona serii, w której wojowniczki z bijatykowego cyklu Dead or Alive trafiają na tropikalną wyspę i spędzają tam czas, m.in grając w siatkówkę plażową.

PS4
PSV
Switch