Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4SwitchPSV
Okładka Dead or Alive: Xtreme 3 (PS4)
OkładkaDead or Alive: Xtreme 3 (PS4)

Dead or Alive: Xtreme 3

Spin-offowa odsłona rozwijanej przez ekipę Team Ninja serii bijatyk Dead or Alive, w której występują wyłącznie znane z innych części cyklu postacie płci żeńskiej.

Sportowe | siatkówka | sporty letnie | minigry | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | erotyczne

Dead or Alive: Xtreme 3 Premiera

24mar2016

PSV PS4

20mar2019

Switch

producent: Team Ninja wydawca: Koei Tecmo Strona oficjalna

Gry podobne do Dead or Alive: Xtreme 3

Olympic Games Tokyo 2020

Spike Volleyball

Dead or Alive: Xtreme 3 to kolejna poboczna odsłona serii gier Dead or Alive. Produkcja nie ma zbyt wiele wspólnego z bijatyką, gdyż jest to zestaw kilku minigier, w których kierujemy kobietami występującymi we wspomnianym cyklu. Za tytuł odpowiedzialna jest ekipa Team Ninja, znana nie tylko z tego cyklu, ale także Ninja Gaiden czy NiOh.

Mechanika

Zabawa w Dead or Alive: Xtreme 3 ma zręcznościowy charakter i w zależności od wybranego trybu gry, opiera się na nieco innych założeniach. Np. w siatkówce plażowej rozgrywamy spotkania dwuosobowych drużyn. Mecze oparte są na prawdziwych zasadach, choć nie mają żadnej głębi taktycznej i do zwycięstwa wystarczą szybkie palce. Z kolei podczas wspinania się po skałach musimy wciskać wyświetlane na ekranie przyciski w odpowiednich momentach. Dostępna jest także gra w karty czy też bieg po plaży do flagi.

Nasza aktywność w trakcie zabawy nagradzana jest m.in. nowymi kostiumami dla bohaterek. Z dziewczynami związane są także inne rzeczy – możemy np. umawiać je na randki, albo robić zdjęcia w trybie Photo Paradise.

Wśród dostępnych postaci w Dead or Alive: Xtreme 3 na platformę {PLAT} znajdują się następujące bohaterki: Marie Rose, Honoka, Kasumi, Ayane, Kokoro, Nyotengu, Hitomi, Momiji oraz Helena Douglas. Wszystkie z nich zazwyczaj występują w kusych strojach kąpielowych, z trudem zakrywających intymne części ciała.

Ostatnia modyfikacja 14 lutego 2017

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Dead or Alive: Xtreme 3: 18+

PS4
PSV
Switch