Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT (PC)
OkładkaDaryl F. Gates' Police Quest: SWAT (PC)

Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT PC

Taktyczny symulator pozwalający na wcielenie się w oficera oddziału antyterrorystycznego S.W.A.T. Bierzemy udział w codziennych szkoleniach, odprawach i innych obowiązkach na terenie jednostki.

Symulacje | taktyczne | policyjne

Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT Premiera PC

30września1995

producent: Sierra wydawca: Sierra

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT

Police Quest: SWAT 2

Sid Meier's Covert Action

Hostages

Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT to gra stanowiąca swoiste spoiwo między poprzednimi odsłonami serii Police Quest będącymi klasycznymi przygodówkami, a taktycznymi kontynuacjami poświęconymi najsłynniejszemu oddziałowi do walki z przestępczością. W tej produkcji twórcy postanowili skupić się przede wszystkim na wiernym odwzorowaniu szkolenia policjantów, w czym pomógł twórca oddziału wymieniony w tytule z nazwiska.

Rozgrywka została podzielona na dwa elementy. Pierwszy z nich to odbywające się na terenie jednostki skrupulatne szkolenie. Obejmuje ono zarówno przygotowanie teoretyczne podczas odpraw i wykładów, jak i praktyczne ćwiczenia na strzelnicy uczące posługiwania się poszczególnymi rodzajami broni i dodatkowymi elementami wyposażenia. Wykonywane przez nas czynności są oceniane przez instruktorów.

Wbrew pozorom, mniejsze znaczenie mają faktyczne misje, do których zostaje wezwana jednostka S.W.A.T. Łącznie przygotowano trzy scenariusze: nieobliczalna starsza kobieta wymachuje bronią i stwarza zagrożenie dla otoczenia, w jednym z magazynów usłyszano strzały i trzeba zbadać, co się wydarzyło oraz odbicie zakładników przetrzymywanych w jednym z biurowców. Nasza rola ogranicza się do wydawania prostych poleceń towarzyszom, przeczesywania kolejnych pomieszczeń i eliminowania uzbrojonych napastników.

Gra Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT oferuje dwuwymiarową oprawę graficzną, wykorzystującą technologię motion capture do przeniesienia na ekrany komputera wizerunków aktorów wcielających się we wszystkie pojawiające się w produkcji postacie.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,8 / 10 na podstawie 35 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Daryl F. Gates' Police Quest: SWAT: Odpowiednia dla każdego wieku.