Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePS4
Okładka Dark Eclipse (PS4)

Dark Eclipse PS4

Pierwsza w historii gra strategiczna typu MOBA przygotowana od podstaw z myślą o wykorzystaniu gogli wirtualnej rzeczywistości od firmy Sony – PlayStation VR. Tytuł oferuje spore możliwości taktyczne. Za jego stworzenie odpowiada doświadczone studio Sunsoft.

Strategiczne | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Dark Eclipse (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

25września2018

25września2018

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dark Eclipse jest pierwszą w historii grą strategiczną typu MOBA przygotowaną z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Produkcja została wydana w modelu free-to-play i oferuje rozbudowany tryb multiplayer oraz kilkanaście odmiennych postaci. Za stworzenie tego tytułu odpowiada doświadczony zespół ze studia Sunsoft.

Mechanika

Akcję w Dark Eclipse obserwujemy z góry, unosząc się nad polem bitwy. Każdy z graczy kontroluje drużynę składającą się z trzech odmiennych postaci i stara się wykorzystać ich umiejętności tak, by wesprzeć żołnierzy kierowanych przez komputer w walce z armią należącą do przeciwnika. Polecenia wydajemy korzystając z pada DualShock 4, albo też dwóch kontrolerów Move.

Tryby gry

W Dark Eclipse możemy grać wyłącznie z innymi, w ramach sieciowego trybu wieloosobowego.

Kwestie techniczne

Dark Eclipse posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która nie odbiega drastycznie od tego, co znamy z innych produkcji dedykowanych goglom PlayStation VR. Grafika nie jest nadmiernie szczegółowa, jednak wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości umożliwia swobodne rozglądanie się po każdym zakątku świata gry i skutkuje poziomem immersji nieosiągalnym dla tradycyjnych gier. Produkcję cechuje też charakterystyczny dla wielu azjatyckich tytułów, mangowy styl artystyczny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Dark Eclipse

Wymagania wiekowe Dark Eclipse

12+