Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Dance Fest (PS2)
OkładkaDance Fest (PS2)

Dance Fest PS2

Dance Fest to gra taneczna przeznaczona wyłącznie dla konsoli PlayStation 2. Wyginamy tu ciało na dyskotekach i imprezach popowych.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Fest Premiera PS2

30listopada2006

producent: Broadsword Interactive wydawca: Oxygen Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dance Fest to gra taneczna przeznaczona wyłącznie dla konsoli PlayStation 2. Jej twórcy, czyli ludzie z Oxygen Games, równolegle wydali bardzo podobną produkcję opatrzoną tytułem Street Dance. Obie pozycje opierają się na tych samych zasadach – różnią je jedynie dostępne piosenki oraz miejsca, w których przychodzi się nam bawić.

W Dance Fest wyginamy ciało na dyskotekach i imprezach popowych – nasza postać stoi na scenie i rozgrzewa publiczność swoimi wygibasami. Sterowanie, jak w innych produkcjach tego typu, odbywa się z użyciem specjalnej maty podłączanej do konsoli. Do wyboru mamy kilka poziomów trudności. Na łatwym wykorzystujemy tylko 4 kierunki poruszania się po macie. Na średnim i trudnym liczba ta wzrasta do 8. Znajdziemy również tryb Workout, w którym dzięki licznikowi kalorii przekonujemy się, jakie cuda potrafi uczynić godzina tańca przed ekranem. I to nie wszystko, gdyż istnieje opcja zapisywania naszych sekwencji kroków po macie. Dzięki temu możemy nagrać dowolną kombinację ruchów, a następnie do niej tańczyć.

Bawimy się w rytmie przebojów takich zespołów jak Sugababes (Push The Button), The Pussycat Dolls (Dont’Cha), Steps (Stomp) czy M People (Movin On Up). Do konsoli możemy podpiąć drugą matę i skakać we dwie osoby równolegle. Inną opcją gry wieloosobowej (dla maksymalnie ośmiu osób) jest zorganizowanie turnieju, w którym każdy z graczy tańczy do tej samej piosenki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Dance Fest

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dance Fest Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia