Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Dance Dance Revolution Disney Channel Edition (PS2)
OkładkaDance Dance Revolution Disney Channel Edition (PS2)

Dance Dance Revolution Disney Channel Edition PS2

Kolejna odsłona popularnej serii gier tanecznych. Tym razem przygotowano około czterdziestu utworów, a zaczerpnięto je z wybranych seriali telewizyjnych stacji Disney Channel Network.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Dance Revolution Disney Channel Edition Premiera PS2

8stycznia2008

producent: Keen Games wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dance Dance Revolution Disney Channel Edition

B-Boy

Dance Fest

Britney's Dance Beat

Dance Dance Revolution Disney Channel Edition jest kolejną odsłoną cieszącej się ogromną popularnością serii Dance Dance Revolution. Podobnie jak w przypadku pozostałych tytułów z tego cyklu, jest to gra o tematyce tanecznej. Do zabawy wykorzystywana jest specjalna mata, którą wyposażono w czułe na nacisk pola. Zadaniem gracza jest wykonywanie ruchów zgodnie z wyświetlanymi na ekranie poleceniami. Opisywaną edycję przygotowano z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 2, a za jej wydanie ponownie odpowiedzialny jest koncern Konami.

Motywem przewodnim omawianej edycji cyklu DDR są utwory muzyczne znane z wybranych seriali telewizyjnych stacji Disney Channel. Mowa tu między innymi o takich programach jak Hannah Montana, That’s So Raven, Cheetah Girls, Kim Possible, High School Musical, czy The Suite Life of Zack and Cody. W sumie w opisywanym zestawie zawartych zostało około czterdziestu różnych utworów muzycznych. Część z nich stanowi motywy przewodnie wymienionych wyżej seriali. Nie zabrakło też jednak utworów zaczerpniętych bezpośrednio z soundtracków.

Omawiana gra ma do zaoferowania zbliżony wachlarz trybów rozgrywki do innych tytułów z tego cyklu. Wiele atrakcji opracowanych zostało specjalnie z myślą o początkujących sympatykach grach tanecznych. Oznacza to przede wszystkim maksymalne uproszczenie zasad rozgrywki oraz obniżenie ogólnego poziomu trudności. Nie zabrakło też jednak trybów dla profesjonalistów, w których liczą się maksymalna precyzja oraz perfekcyjne wykonanie. Gra zawiera ponadto wiele ukrytych bonusów, które odblokowuje się w miarę postępów w rozgrywce.

W zależności od własnych preferencji, można bawić się w pojedynkę, bądź też zaprosić do zabawy drugą osobę. Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom wykonania do pozostałych tytułów z serii DDR. Szczególny nacisk położono na atrakcyjność animacji wyświetlanych w tle. Główną część ekranu stanowią jednak ikonki przycisków, informujące o niezbędnych do wykonania ruchach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dance Dance Revolution Disney Channel Edition: Odpowiednia dla każdego wieku.

Dance Dance Revolution Disney Channel Edition Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia