Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Dance Dance Revolution MAX 2 (PS2)
OkładkaDance Dance Revolution MAX 2 (PS2)

Dance Dance Revolution MAX 2 PS2

„Dance Dance Revolution MAX 2” to gra taneczna, wykorzystująca do zabawy matę. Na ekranie pojawiają się wskazówki, jakie przyciski na macie Gracz powinien w rytm muzyki wciskać stopami (mata wyposażona jest w te same funkcje, co joypad).

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Dance Revolution MAX 2 Premiera PS2

15listopada2003

producent: Konami wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dance Dance Revolution MAX 2

PaRappa the Rapper 2

EyeToy: Groove

Dance Factory

„Dance Dance Revolution MAX 2” to gra taneczna, wykorzystująca do zabawy matę. Na ekranie pojawiają się wskazówki, jakie przyciski na macie Gracz powinien w rytm muzyki wciskać stopami (mata wyposażona jest w te same funkcje, co joypad). Jest to rodzaj gier, w których Gracz bardzo aktywnie spędza czas przy konsoli.

Mimo, że to produkcja japońska, w edycjach amerykańskiej i europejskiej znalazło się kilka piosenek znanych wykonawców, jak Kylie Minouge, The Crystal Method, czy KC & the Sunshine. Większość utworów, to produkcje rdzennie japońskie, ale z angielskim wokalem; poza tym na większość z nich naprawdę nie można narzekać – są rytmiczne, „wpadają w ucho” i rwa do tańca. W sumie znajdziemy tu 65 utworów, co daje grubo ponad 100 minut tanecznej muzyki. Poprzednie części DDR posiadały 3 poziomy trudności; ta odsłona ma do zaoferowania cztery, w tym Beginner (którego wcześniej nie było) specjalnie przystosowany dla tych, którzy stawiają na macie pierwsze kroki; w tym trybie kombinacje kroków do wykonania na macie są mało skomplikowane, a w rogu ekranu widzimy postać poruszająca się na macie, z której powinniśmy czerpać wzór.

Gra ma do zaoferowania kilka zupełnie nowych trybów. Jednym z nich jest Edit Mode, gdzie będziemy mogli sami tworzyć układy kroków, by później przetestować je w rytm muzyki w Workout Mode. „Morderczym” trybem jest Nonstop Mode, gdzie muzyka nie przerywa grania, a licznik spalonych kalorii utwierdza nas w przekonaniu, że nie marnujemy czasu przy „Dance Dance Revolution MAX 2”.

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Dance Dance Revolution MAX 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Dance Dance Revolution MAX 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • mata do tańczenia