Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiMMOPC
Okładka CTRacer (PC)

CTRacer PC

Darmowa produkcja MMO z gatunku gier wyścigowych, oparta na mikrotransakcjach. Świat gry składa się z kilku miast, w których możemy wykonywać misje oparte na wyścigach mocno stuningowanych samochodów.

Wyścigi | zagraj za darmo

PC Windows
Okładka CTRacer (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25czerwca2009

Wyścigi samochodowe zrealizowane w konwencji gry MMO, czyli przeznaczone do zmagań wielu graczy w Sieci. W grze dostępnych jest kilkadziesiąt różnorodnych modeli samochodów. Przypominają one oczywiście te znane z realnych dróg, jednak CTRacer nie posiada licencji na ich oryginalne nazwy. Zaczynając rozgrywkę do wyboru mamy tylko kilka pojazdów, resztę możemy zakupić za zarobione w wyścigach pieniądze lub prawdziwą gotówkę w ramach systemu mikrotransakcji.

W CTRacer podstawą rozgrywki jest system zadań, bardzo przypominający te znane z produkcji MMOcRPG. Na kilku dostępnych mapach azjatyckich miast (m.in.: Seulu oraz Szanghaju) mamy zaznaczone specjalne miejsca wyboru misji. Te najczęściej polegają na przejechaniu odpowiedniej trasy uwzględniając wyznaczone punkty kontrolne, dojechaniu do ważnego miejsca w określonym czasie lub też niedopuszczeniu do wykonania misji przez innych graczy znajdujących się akurat w wybranym przez nas mieście. Za skuteczne wykonanie poszczególnych zadań otrzymujemy wirtualną gotówkę, dzięki której możliwy jest zakup nowego auta lub tunning aktualnie posiadanego.

Solą gry są jednak wyścigi z innymi graczami, odbywające się na specjalnie do tego przygotowanych trasach. W trybie Race Mode rywalizujemy zarówno w serii pojedynczych zawodów jak i trybie mistrzowskim, gdzie najlepszym kierowcą okazuje się zwycięzca określonej liczby kwalifikacji. Na wszystkich dostępnych trasach możemy też trenować przejazdy „na sucho”, bez udziału rywali.

Poza wirtualną gotówką, po każdym wyścigu otrzymujemy również specjalne punkty przeznaczone do modyfikacji i tunningowania naszego samochodu. W grze dostępne są części zamienne mające wpływ na parametry auta, a także różnego rodzaju naklejki, dodatkowe spoilery i inne elementy wpływające na wygląd naszej maszyny.

Gra utrzymuje się z mikrotransakcji. Za realną gotówkę możemy przede wszystkim kupić samochody najwyższej klasy, które dają graczowi zdecydowaną przewagę nad rywalami podczas wyścigów na wirtualnych trasach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe CTRacer

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe CTRacer

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 GT lub lepsza, Windows 98/ME/2000/XP