Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDWPiOS
Okładka CSR Racing (AND)
OkładkaCSR Racing (AND)

CSR Racing

Popularna gra symulująca wyścigi typu drag racing. W produkcji zasiadamy za kierownicą jednego z około stu pojazdów, a podczas jazdy naszym zadaniem jest przede wszystkim płynne zmienianie biegów. CSR Racing udostępniane jest za darmo, w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Wyścigi | zagraj za darmo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSR Racing Premiera

28cze2012

iOS

3kwi2013

AND

17cze2015

WP

CSR Racing to darmowa (free-to-play) gra wyścigowa przeznaczona na platformę AND, iOS i WP, stworzona przez studio NaturalMotion, autorów serii Backbreaker. Jest to jedna z najpopularniejszych produkcji poświęconych wyścigom typu drag racing – została pobrana ponad 100 milionów razy.

Mechanika

W CSR Racing bierzemy udział w krótkich wyścigach na prostym odcinku drogi, podczas których naszym zadaniem jest po prostu rozwinięcie jak największej prędkości. Nie sprawujemy jednak pełnej kontroli nad maszyną, a wykonujemy tylko pewne czynności. Na ekranie urządzenia wyświetlany jest nie tylko widok zza szyby samochodu, ale również jego kierownica z manetkami odpowiadającymi za zmianę biegów. Sukcesy w kolejnych zawodach zależą od wchodzenia na wyższe biegi we właściwych momentach, by auto płynnie nabierało prędkości. Dodatkowo przed startem należy starać się utrzymać odpowiednie obroty silnika, wciskając pedał gazu. Podczas zabawy nie trzeba więc kierować pojazdem, unikać przeszkód itd., ale nie oznacza to, że rozgrywka jest łatwa i nudna, gdyż wirtualni przeciwnicy świetnie radzą sobie za kółkiem i nie wybaczają błędów.

W trakcie zmagań zdobywamy pieniądze na ulepszenia posiadanych już wozów oraz zakup nowych. Dzięki temu możemy np. kupić lepszy silnik, dodać turbosprężarkę czy też wymienić skrzynię biegów. Poza tym da się wpływać również na wygląd fury. Nie bez znaczenia jest także fakt, że deweloperzy przygotowali około setkę licencjonowanych samochodów od takich producentów jak Ferrari, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey i Koenigsegg.

Kwestie techniczne

CSR Racing na platformę AND, iOS i WP to świetnie wyglądająca, trójwymiarowa produkcja. Modele samochodów wykonano z dbałością o szczegóły, a pobocza tras pełne są gapiów. Oczywiście, by w pełni podziwiać jakość tej aplikacji, należy dysponować odpowiednio mocnym urządzeniem.

Ostatnia modyfikacja 30 sierpnia 2016

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe CSR Racing: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WP