Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWPANDiOS
Okładka CSR Racing (AND)

CSR Racing

Popularna gra symulująca wyścigi typu drag racing. W produkcji zasiadamy za kierownicą jednego z około stu pojazdów, a podczas jazdy naszym zadaniem jest przede wszystkim płynne zmienianie biegów. CSR Racing udostępniane jest za darmo, w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Wyścigi | zagraj za darmo | drag racing

Okładka CSR Racing (AND)

data premiery gry:

28cze2012

iOS

3kwi2013

AND

17cze2015

WP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSR Racing to darmowa (free-to-play) gra wyścigowa przeznaczona na platformę AND, iOS i WP, stworzona przez studio NaturalMotion, autorów serii Backbreaker. Jest to jedna z najpopularniejszych produkcji poświęconych wyścigom typu drag racing – została pobrana ponad 100 milionów razy.

Mechanika

W CSR Racing bierzemy udział w krótkich wyścigach na prostym odcinku drogi, podczas których naszym zadaniem jest po prostu rozwinięcie jak największej prędkości. Nie sprawujemy jednak pełnej kontroli nad maszyną, a wykonujemy tylko pewne czynności. Na ekranie urządzenia wyświetlany jest nie tylko widok zza szyby samochodu, ale również jego kierownica z manetkami odpowiadającymi za zmianę biegów. Sukcesy w kolejnych zawodach zależą od wchodzenia na wyższe biegi we właściwych momentach, by auto płynnie nabierało prędkości. Dodatkowo przed startem należy starać się utrzymać odpowiednie obroty silnika, wciskając pedał gazu. Podczas zabawy nie trzeba więc kierować pojazdem, unikać przeszkód itd., ale nie oznacza to, że rozgrywka jest łatwa i nudna, gdyż wirtualni przeciwnicy świetnie radzą sobie za kółkiem i nie wybaczają błędów.

W trakcie zmagań zdobywamy pieniądze na ulepszenia posiadanych już wozów oraz zakup nowych. Dzięki temu możemy np. kupić lepszy silnik, dodać turbosprężarkę czy też wymienić skrzynię biegów. Poza tym da się wpływać również na wygląd fury. Nie bez znaczenia jest także fakt, że deweloperzy przygotowali około setkę licencjonowanych samochodów od takich producentów jak Ferrari, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey i Koenigsegg.

Kwestie techniczne

CSR Racing na platformę AND, iOS i WP to świetnie wyglądająca, trójwymiarowa produkcja. Modele samochodów wykonano z dbałością o szczegóły, a pobocza tras pełne są gapiów. Oczywiście, by w pełni podziwiać jakość tej aplikacji, należy dysponować odpowiednio mocnym urządzeniem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe CSR Racing

odpowiednia dla każdego wieku

CSR Racing 2 - kontynuacja króla drag racingu wjechała na iOS i Androida
CSR Racing 2 - kontynuacja króla drag racingu wjechała na iOS i Androida

wiadomość4 lipca 2016

Na rynku mobilnym zadebiutowało CSR Racing 2, czyli gra wyścigowa koncentrująca się na tzw. drag racingu. Pierwszą część pobrało 130 mln osób. Tytuł dostępny jest w modelu free-to-play.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Callys Caves 2, Goblin Sword i Puzzle Craft 2)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Callys Caves 2, Goblin Sword i Puzzle Craft 2)

wiadomość24 maja 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Callys Caves 2, CSR Racing, Dash Quest, Goblin Sword i Puzzle Craft 2.

iOS
AND
WP