Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWWW
Okładka CSI: Crime City (WWW)
OkładkaCSI: Crime City (WWW)

CSI: Crime City WWW

CSI: Crime City to casualowa przygodówka przeglądarkowa oparta na licencji popularnego serialu detektywistycznego CSI, emitowanego u nas jako CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Przygodowe | detektywistyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Crime City Premiera WWW

20października2010

producent: Area/Code wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

CSI: Crime City to casualowa przygodówka będąca adaptacją szalenie popularnego serialu, emitowanego u nas jako CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Grę wyprodukowało nowojorskie studio Area/Code.

Gracze wcielają się w członka zespołu CSI, który zostaje wrzucony w sam środek tętniącej życiem światowej stolicy hazardu. Naszym zadaniem jest naturalnie dopilnowanie by sprawiedliwości stało się zadość oraz zadbanie o to, by sprawcy mordów trafili za kratki. Całość oparto na cieszącej się olbrzymią popularnością licencji, więc w trakcie zabawy spotkamy postacie znane z ekranu telewizyjnego, których pomoc często okaże się kluczowa dla pomyślnego rozwiązania konkretnych spraw. Warto dodać, że autorzy gry blisko współpracują z zespołem odpowiedzialnym za seriale. Zapewnia to nie tylko wierne przeniesienie licencji na ekrany monitorów, ale również pozwala na wprowadzanie wątków oraz spraw, które bezpośrednio łączą się z wydarzeniami mającymi miejsce w telewizyjnym pierwowzorze.

Zabawa polega na prowadzeniu śledztwa i gromadzeniu oraz analizowaniu dowodów. Jako śledczy zwiedzamy sceny kolejnych zbrodni, zarabiamy wirtualne pieniądze oraz rozbudowujemy własne laboratorium kryminalistyczne. W pracy detektywa pomaga nam zestaw zaawansowanych narzędzi i maszyn laboratoryjnych, tych samych, z których korzystają bohaterowie serialu. Całość została oczywiście zaprojektowana tak, by trafiać do miłośników gier casualowych. Przejawem tego jest odpowiednio uproszczona mechanika rozgrywki oraz rozbudowane opcje społecznościowe, dzięki którym możemy wysyłać wiadomości znajomym, wymieniać się informacjami, a nawet poprowadzić sprawę wspólnie z przyjaciółmi.

CSI: Crime City to rozgrywana z poziomu przeglądarki darmowa gra z opcjonalnymi mikropłatnościami. Grafika jest dwuwymiarowa, a postacie są mocno przerysowane, choć jednocześnie nie ma żadnego problemu z rozpoznaniem znanych z serialu bohaterów. Naszym przygodom dodatkowego kolorytu dodaje fakt umieszczenia akcji w Las Vegas, dzięki czemu śledztwa prowadzimy będziemy w lokacjach takich jak kasyna, nocne kluby, luksusowe apartamenty czy wypełnione światłem neonów ulice

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,1 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe CSI: Crime City: Odpowiednia dla każdego wieku.