Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWWW
Okładka CSI: Crime City (WWW)

CSI: Crime City WWW

CSI: Crime City to casualowa przygodówka przeglądarkowa oparta na licencji popularnego serialu detektywistycznego CSI, emitowanego u nas jako CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Przygodowe | detektywistyczne

WWW
Okładka CSI: Crime City (WWW)

producent: Area/Code

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

20października2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Crime City to casualowa przygodówka będąca adaptacją szalenie popularnego serialu, emitowanego u nas jako CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Grę wyprodukowało nowojorskie studio Area/Code.

Gracze wcielają się w członka zespołu CSI, który zostaje wrzucony w sam środek tętniącej życiem światowej stolicy hazardu. Naszym zadaniem jest naturalnie dopilnowanie by sprawiedliwości stało się zadość oraz zadbanie o to, by sprawcy mordów trafili za kratki. Całość oparto na cieszącej się olbrzymią popularnością licencji, więc w trakcie zabawy spotkamy postacie znane z ekranu telewizyjnego, których pomoc często okaże się kluczowa dla pomyślnego rozwiązania konkretnych spraw. Warto dodać, że autorzy gry blisko współpracują z zespołem odpowiedzialnym za seriale. Zapewnia to nie tylko wierne przeniesienie licencji na ekrany monitorów, ale również pozwala na wprowadzanie wątków oraz spraw, które bezpośrednio łączą się z wydarzeniami mającymi miejsce w telewizyjnym pierwowzorze.

Zabawa polega na prowadzeniu śledztwa i gromadzeniu oraz analizowaniu dowodów. Jako śledczy zwiedzamy sceny kolejnych zbrodni, zarabiamy wirtualne pieniądze oraz rozbudowujemy własne laboratorium kryminalistyczne. W pracy detektywa pomaga nam zestaw zaawansowanych narzędzi i maszyn laboratoryjnych, tych samych, z których korzystają bohaterowie serialu. Całość została oczywiście zaprojektowana tak, by trafiać do miłośników gier casualowych. Przejawem tego jest odpowiednio uproszczona mechanika rozgrywki oraz rozbudowane opcje społecznościowe, dzięki którym możemy wysyłać wiadomości znajomym, wymieniać się informacjami, a nawet poprowadzić sprawę wspólnie z przyjaciółmi.

CSI: Crime City to rozgrywana z poziomu przeglądarki darmowa gra z opcjonalnymi mikropłatnościami. Grafika jest dwuwymiarowa, a postacie są mocno przerysowane, choć jednocześnie nie ma żadnego problemu z rozpoznaniem znanych z serialu bohaterów. Naszym przygodom dodatkowego kolorytu dodaje fakt umieszczenia akcji w Las Vegas, dzięki czemu śledztwa prowadzimy będziemy w lokacjach takich jak kasyna, nocne kluby, luksusowe apartamenty czy wypełnione światłem neonów ulice

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe CSI: Crime City

odpowiednia dla każdego wieku

Przegląd@rkowe Granie (Dexter Slice of Life, CSI Crime City, The Big Bang Theory i inne)
Przeglą[email protected] Granie (Dexter Slice of Life, CSI Crime City, The Big Bang Theory i inne)

wiadomość14 listopada 2011

W tej części cyklicznego przeglądu gier na przeglądarki internetowe przygotowaliśmy dla Was szereg tytułów bazujących na znanych markach serialowych, w tym m.in. Dexter, CSI, Battlestar Gallactica czy The Big BangTheory (pol. Teoria Wielkiego Podrywu).

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas jako gra facebookowa
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas jako gra facebookowa

wiadomość21 października 2010

Ostatnimi czasy gry przęglądarkowe stały się tak popularne, że praktycznie każda firma chce mieć własne produkcje z tej kategorii. Ubisoft nie jest tu żadnym wyjątkiem, czego dowodem jest wypuszczone właśnie na facebooku CSI: Crime City.