Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitch
Okładka Cruis'n Blast (Switch)
OkładkaCruis'n Blast (Switch)

Cruis'n Blast Switch

Szósta odsłona cyklu szalonych gier wyścigowych. W Cruis’n Blast ścigamy się na ponad 30 zróżnicowanych trasach, walcząc o zwycięstwo przy pomocy samochodów, maszyn latających, a nawet... dinozaura czy rekina. Tytuł pozwala na samotną lub multiplayerową zabawę.

Wyścigi | samochodowe | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cruis'n Blast Premiera Switch

14września2021

Nintendo eShop

14września2021

producent: Raw Thrills wydawca: Raw Thrills Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Cruis'n Blast jest szóstą częścią serii gier wyścigowych, zapoczątkowaną przez firmę Midway Games w 1994 roku. Opisywana produkcja, opracowana przez firmę Raw Thrills, stanowi konwersję pozycji wypuszczonej na automaty arcade w 2017 roku.

Mechanika

W Cruis'n Blast bierzemy udział w szalonych wyścigach rozgrywanych na ponad 30 różnorodnych trasach. O zwycięstwo walczymy między innymi w miastach, tropikach, pośród starożytnych ruin czy w scenerii rodem z filmowego Parku Jurajskiego. Wygraną zapewnia nam przede wszystkim doskonała znajomość torów, na których roi się zarówno od licznych przeszkód, jak i od skoczni czy powierzchni zapewniających nam swoisty dopalacz.

Autorzy oddają nam do dyspozycji 23 środki transportu. Mowa zarówno o licencjonowanych samochodach (pokroju Nissana GT-R czy Hummera), jak i o bardziej wymyślnych maszynach, na czele z poduszkowcem bądź śmigłowcem. Poza tym możemy spróbować powalczyć o zwycięstwo w iście zwariowany sposób, kontrolując latający spodek, a nawet dinozaura czy rekina wyposażonego w działko laserowe.

Tryby gry

W Cruis'n Blast można grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer dla maksymalnie czterech graczy.

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry Cruis'n Blast utrzymano w kreskówkowej stylistyce. Zarówno trasy, jak i pojazdy mienią się tu feerią barw, dzięki czemu całość prezentuje się przyjemnie dla oka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Cruis'n Blast

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.