Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Crime Lab: Body of Evidence (NDS)

Crime Lab: Body of Evidence NDS

Połączenie przygodówki i gry logicznej w kryminalnej otoczce, przygotowane przez polskie studio City Interactive. W grze wcielamy się w agentkę FBI Nicole, która próbuje złapać seryjnego mordercę w Nowym Jorku.

Przygodowe | detektywistyczne | polskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Crime Lab: Body of Evidence (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

1października2010

29października2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez studio City Interactive produkcja stanowi połączenie przygodówki i gry logicznej w kryminalnej stylistyce. Jest to jednocześnie czwarta odsłona serii i pierwsza jaka ukazała się na konsoli Nintendo.

Fabuła gry opowiada o losach agentki FBI Nicole Bonnet, która musi rozwiązać sprawę seryjnego mordercy grasującego w Nowym Jorku. Jedynym tropem są pozostawiane przez niego na miejscu zbrodni karty do gry. Zadaniem bohaterki jest powstrzymanie kolejnych mordów i złapanie przestępcy.

Art of Murder: FBI Top Secret łączy w sobie elementy przygodówki z licznymi wyzwaniami logicznymi. Twórcy przygotowali ponad 40 mini-gier, podczas których użytkownicy DS-a mogą wyszukiwać ślady, zbierać dowody, prowadzić przesłuchania w bazie i badania w laboratoriach oraz odwiedzać miejsca zbrodni. Większość zadań kreatywnie wykorzystuje możliwości dotykowego ekranu konsoli.

Grę charakteryzuje dopracowana oprawa audiowizualna z ręcznie rysowanymi podobiznami postaci, trójwymiarowymi lokacjami oraz nastrojową muzyką w tle.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,99 PLN

Wymagania wiekowe Crime Lab: Body of Evidence

12+