Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Cricket Captain 2020 (PC)

Cricket Captain 2020 PC

Cricket Captain 2020 to jedenasta odsłona serii gier sportowych koncentrujących się wokół zarządzania drużyną krykieta. Znana z realizmu i szczegółowości, oferuje standardowe oraz nowe tryby gry z rozbudowaną bazą zawodników.

Sportowe | manager | krykiet | elementy strategiczne | multiplayer | indie

PC Windows
Okładka Cricket Captain 2020 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18czerwca2020

18czerwca2020

Steam

Cricket Captain 2020 to kolejna odsłona symulatora krykieta, tym razem wzbogacona o nowe i bardziej rozbudowane tryby, uwzględniające realistycznie zachowania pogody. Za grę odpowiedzialne jest studio Childish Things Ltd, wypuszczające gry o tej tematyce co rok, począwszy od 2010 roku.

Mechanika

Cricket Captain 2020 to symulator i menadżer krykieta w jednym, w którym naszym zadaniem jest tak zarządzać wybraną drużyną, aby ta zdobyła puchar.

Gra podzielona jest na kampanię, scenariusze i specjalne tryby z możliwością toczenia potyczek online z innymi graczami. Znajdziemy tu stare i dobrze znane formaty, ale i kompletnie nowe, jak 100-ball, rozgrywany między ośmioma drużynami w Anglii. Oprócz tego dostępne są historyczne scenariusze, w których Anglia zmaga się z Pakistanem bądź zachodnimi Indiami, a także klasyczne tryby turniejowe, w których mamy możliwość wykreowania kampanii na własnych zasadach, tryb One Day czy Mistrzostwa Świata, gdzie mamy okazję sterować drużyną z Anglii, Bangladeszu czy Nowej Zelandii.

W Cricket Captain 2020 twórcy postawili na inteligentniejszy i bardziej przewidywalny system pogodowy, dodali bogatą bazę zawodników, w której znajdziemy ponad 7000 graczy z całego świata, oraz ulepszyli generację ich cech i zdolności.

Tryby gry

Cricket Captain 2020 to tytuł, w którym możemy prowadzić kampanię w trybie jednego gracza, ale posiada też możliwość toczenia potyczek online z żywym przeciwnikiem.

Kwestie techniczne

Cricket Captain 2020 to produkcja głównie ukazująca liczne tabele pełne statystyk, diagramów i wykresów, w której w czasie meczu możemy przenieść się na boisko, by obserwować realistyczne zachowania trójwymiarowych zawodników na szczegółowo oddanych stadionach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Cena gry w dniu premiery: 89,99 PLN

Gry podobne do Cricket Captain 2020

Wymagania wiekowe Cricket Captain 2020

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cricket Captain 2020

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Dual Core 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD 4000 lub lepsza, 250 MB HDD, Windows 7(SP1)/8/10
Minimalne: Dual Core 1.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD 3000 lub lepsza, 250 MB HDD, Windows 7(SP1)/8/10