Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Cosmic Rift Online (PC)

Cosmic Rift Online PC

Darmowy symulator kosmiczny przeznaczony do drużynowej rozgrywki w Internecie, umożliwiający rywalizację w trzech trybach gry przy pomocy jednego z trzynastu różnych kosmolotów.

Symulacje | science fiction | kosmiczne | MMO

PC Windows
Okładka Cosmic Rift Online (PC)

data premiery gry w wersji PC:

18kwietnia2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cosmic Rift Online to symulator kosmiczny massive multiplayer online, rozgrywający się we wszechświecie gęsto zaludnionym przez innych graczy. Do wyboru dostajemy trzynaście różnego typu myśliwców kosmicznych o odmiennych parametrach i uzbrojeniu, którymi poruszamy się po rozległej galaktyce samemu lub w drużynach. Cosmic Rift jest jednym z darmowych projektów online firmy Sony Entertainment. Do gry potrzebny jest jedynie klient, którego można ściągnąć z serwisu Station.com.

Rozgrywka toczy się w kilku trybach. Gra Chaos Zone to typowe pole walki gdzie musimy zniszczyć wszystkich przeciwników. Możemy dołączyć się do którejś z drużyn lub z grupą znajomych stworzyć własną. Najlepsi gracze otrzymują tytuł Króla Chaosu. Innym rodzajem rozgrywki jest Super Fortress, w której trzeba wykonać 8 misji losowo przydzielanych na początku gry. W uproszczeniu polega to na zebraniu ośmiu flag rozrzuconych po mapie. Każdą flagę trzeba odnieść do właściwego miejsca w ciągu 90 sekund. Wygrywa drużyna, której uda się odnaleźć wszystkie obiekty i obronić je przez następne 90 sekund. Trzecim dostępnym trybem jest Seek & Destroy, gdzie drużyna musi przejąć wszystkie flagi w swoje posiadanie. Gracz, który ma flagę w swoim posiadaniu dostaje potrójną premię za pokonanie przeciwnika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Cosmic Rift Online

Wymagania wiekowe Cosmic Rift Online

12+

Wymagania sprzętowe Cosmic Rift Online

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
  • podłączenie do Internetu + wykorzystuje joystick
Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2012, Dragon's Dogma, The Amazing Spider-Man) 1/3/12
Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2012, Dragon's Dogma, The Amazing Spider-Man) 1/3/12

wiadomość1 marca 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Dragon's Dogma, grywalnej postaci w grze The Amazing Spider-Man, a także darmowym dodatku DLC do Pro Evolution Soccer 2012.

Sony Online Entertainment zwiększa opłaty abonamentowe

wiadomość8 czerwca 2006

Firma Sony Online Entertainment, wydawca licznych gier MMO, zdecydowała się na podniesienie miesięcznego abonamentu uprawniającego nas do gry w pozycje wchodzące w skład Station Access. Wraz z 1 czerwca kwota jaką należy uiścić wzrosła o $3, a więc do poziomu $24,99.