Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Conflict of Heroes: Ghost Divisions (PC)
OkładkaConflict of Heroes: Ghost Divisions (PC)

Conflict of Heroes: Ghost Divisions PC

Conflict of Heroes: Ghost Divisions to pierwsze oficjalne rozszerzenie do wydanej w 2012 roku strategii turowej Conflict of Heroes: Awakening the Bear!.

To jest dodatek do gry Conflict of Heroes: Awakening the Bear!.

Strategiczne | II wojna światowa | turowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Conflict of Heroes: Ghost Divisions Premiera PC

13czerwca2013

producent: Western Civilization Software wydawca: Matrix Games/Slitherine Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Conflict of Heroes: Ghost Divisions

Empire: Total War

History: Legends of War - Patton

Panzer Campaigns: Smolensk '41

Stanowiąca adaptację wielokrotnie nagradzanej planszówki gra Conflict of Heroes: Awakening the Bear! spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród miłośników klasycznych strategii turowych. Zachęciło to zespół deweloperski studia Western Civilization Software do rozpoczęcia prac nad dodatkami, co w pierwszej kolejności zaowocowało rozszerzeniem Ghost Divisions.

Dodatek zawiera dwie nowe kampanie, składające się łącznie z 10 scenariuszy możliwych do rozgrywania także odrębnie. Tłem historycznym jest w tym przypadku spektakularny marsz niemieckiej Grupy Armii Środek i podejmowane przez Armię Czerwoną rozpaczliwe próby powstrzymania napastników wdzierających się w głąb terytorium ZSRR latem 1941 roku.

W kampanii 7th Panzer (złożonej ze scenariuszy: Deadly Rise, Dogs of War, The Gauntlet, The Dvina i No Quarter) gracze mogą wziąć udział w bitwie nad Dźwiną oraz ataku na Połock. Z kolei w kampanii Grossdeutschland Regiment (No Stone Unturned, The Lodge, Kruglowka Railway, Hold the Line i Railyards) przedstawione zostały przede wszystkim zmagania o kontrolę szlaków komunikacyjnych prowadzących na wschód.

Twórcy pozostali wierni zasadom rozgrywki z podstawowej wersji gry, które jedynie w niewielkim stopniu odbiegają od planszówkowego pierwowzoru. Dodatek wprowadza jedną istotną zmianę, umożliwiającą rozgrywanie pełnych kampanii w trybie sieciowej rywalizacji z żywym przeciwnikiem.

W warstwie audiowizualnej Conflict of Heroes: Ghost Divisions nie odbiega od standardów wyznaczonych przez bazową grę - Conflict of Heroes: Awakening the Bear!. Trójwymiarowa grafika w dalszym ciągu stara się „udawać” grę planszową z podzieloną na heksy mapą, która rozłożona została na stole i żetonami symbolizującymi poszczególne jednostki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 8.1 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Conflict of Heroes: Ghost Divisions: Odpowiednia dla każdego wieku.

Conflict of Heroes: Ghost Divisions Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 128 MB RAM (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7