Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Clever Kids: Farmyard Fun (NDS)
OkładkaClever Kids: Farmyard Fun (NDS)

Clever Kids: Farmyard Fun NDS

Zestaw kilkunastu niezbyt złożonych mini-gier, tematycznie nawiązujących do przebywania na wirtualnej farmie. Możemy zajmować się rozpoznawaniem dźwiękow, łączeniem obiektów czy układaniem puzzli.

Logiczne | rolnicze | edukacyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Clever Kids: Farmyard Fun Premiera NDS

1września2008

producent: Midas Interactive wydawca: Midas Interactive

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Clever Kids: Farmyard Fun

Harvest Moon DS

Ed's Farm

Guitar Hero: Van Halen

Farmyard Fun to jeden z tytułów z oferowanej przez firmę Midas Interactive serii Clever Kids. Są to gry stworzone dla dzieci w wieku 6-10 lat, kładące nacisk na zapamiętywanie istotnych faktów, logiczne myślenie czy wykazywanie się dużą spostrzegawczością. Wszystko to odbywa się na zasadzie przystępowania do stosunkowo prostych w działaniu mini-gier. Tematem przewodnim dla omawianego produktu jest możliwość bliższego zapoznania się z życiem na farmie.

W opisywanym zestawie zawarto kilkanaście różnych zabaw. Lista dostępnych atrakcji obejmuje między innymi takie gry jak Pairs (dopasowywanie do siebie identycznych obiektów), Sokoban (zaganianie owiec do zagrody), Target Range (rozwiązywanie zagadek matematycznych), Spot the Difference (wyszukiwanie różnic pomiędzy podobnymi obrazkami), Farmyard Cry (rozpoznawanie odgłosów wydawanych przez różne zwierzęta) czy Painting (zabawa w malarza). Gracz ma również możliwość przystępowania do złożonego quizu, którego zadaniem jest sprawdzenie zdobytej do tej pory wiedzy.

Za swoje osiągniecia jest się na bieżąco nagradzanym, między innymi poprzez odblokowywanie dostępu do nowych mini-gier. Producent przewidział ponadto możliwość prowadzenia szczegółowych statystyk, pozwalających śledzić swoje postępy.

Gra w całości obsługiwana jest przy wykorzystaniu ekranu dotykowego DS-a. W taki właśnie sposób wykonuje się czynności farmera czy wpisuje prawidłowe odpowiedzi. Oprawa wizualna Clever Kids: Farmyard Fun prezentuje zbliżony poziom wykonania do innych gier z tego cyklu, a więc jest dość uproszczona.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Clever Kids: Farmyard Fun

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.