Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitchPS4PSV
Okładka Chicken Range (Switch)

Chicken Range

Chicken Range to zabawna gra zręcznościowa, w której korzystając z różnorakiej broni, strzelamy do niekończących się zastępów kurczaków. Za stworzenie i wydanie tej produkcji odpowiada firma Funbox Media.

Zręcznościowe | 2D | rail shooter | humorystyczne | strzelanki

Okładka Chicken Range (Switch)

data premiery gry:

25paź2018

Switch

26paź2018

PS4 PSV
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowane z myślą o platformie PS4, PSV i Switch Chicken Range jest humorystyczną grą zręcznościową, w której naszym zadaniem jest eliminowanie kolejnych, pojawiających się na ekranie kurczaków. Za stworzenie tej produkcji odpowiada firma Funbox Media.

Mechanika

Rozgrywka w wydanym na PS4, PSV i Switch Chicken Range polega na strzelaniu do ptaków, które pojawiają się na ekranie. Miejsce każdego zabitego kurczaka zajmuje kolejny, przy czym w późniejszych etapach gry nasi oponenci są coraz lepiej wyposażeni – mogą posiadać utrudniający ich zabicie pancerz, a nawet rzucać w naszą stronę jajkami, które po rozbiciu się zasłaniają widok. Warto też odnotować, że faktyczne pole gry jest kilkukrotnie większe niż to, co widzimy na pojedynczym ekranie, co zmusza gracza do poruszania się na boki i aktywnego poszukiwania nowych celów. Ograniczona jest także amunicja – skrzynki z nią spadają z niego, można też dokupić więcej w specjalnym sklepie. Produkcja Funbox Media oferuje kilka różnych broni i poziomów.

Tryby gry

Chicken Range posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Gra Chicken Range w wersji na PS4, PSV i Switch charakteryzuje się prostą, kolorową oprawą graficzną. Wykorzystany przez twórców styl może budzić skojarzenia z bajką dla dzieci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Chicken Range

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
PSV
Switch