Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Cheer We Go (NDS)

Cheer We Go NDS

Kolorowe połączenie gry przygodowej z taneczną, w którym wcielamy się w cheerleaderkę. Dziewczyna ma szansę stać się największą reprezentantką tej dyscypliny a nawet odnaleźć miłość swojego życia.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Cheer We Go (NDS)

producent: Natsume Inc.

wydawca: Natsume Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

30marca2010

Cheer We Go w oryginalny sposób łączy scenariusz gry przygodowej z elementami znanymi do tej pory tylko z tytułów muzycznych.

Przygotowana przez japońskie studio Natsume gra pozwala użytkownikom konsoli DS wcielić się w rolę ostatniej nadziei miasta Star Hill i jednocześnie początkującej cheerleaderki w jej przygodzie życia. Na graczy czeka rozbudowany scenariusz z wieloma różnymi zakończeniami, podczas którego młoda uczennica stanie się największą znaną cheerleaderką oraz pozna wielu przyjaciół, a nawet swoją „drugą połowę”. Podstawowym celem bohaterki jest jednak odbudowanie sportowych ambicji miasteczka Star Hill oraz przywrócenie nadziei na sukces jego mieszkańcom.

Twórcy ciekawy zamysł na grę zrealizowali łącząc przygodówkę opartą na dialogach z wyzwaniami muzycznymi oraz kilkoma mini-grami. W trybie przygody gracze muszą odwiedzać nowe miejsca i rozmawiać z nieznajomymi, aby zdobyć ich przychylność i wyrobić sobie odpowiednią reputację. Drugim najważniejszym elementem produkcji jest taniec, w którym należy wykazać się odpowiednim refleksem i opanowaniem. Dodatkowo autorzy zamieścili w Cheer We Go cztery wyzwania, w których główna bohaterka musi zająć się na przykład ogródkiem jednego z mieszkańców Star Hill.

Cheer We Go zawiera rozbudowany edytor postaci, w którym każdy może odpowiednio zmodyfikować główną postać oraz cały dowodzony przez nią zespół cheerleaderek. Większość zadań wykorzystuje możliwości ekranu dotykowego przenośnej konsoli. Produkt jest skierowany głównie do nastoletnich użytkowniczek DS-a, co potwierdza wygląd postaci, udźwiękowienie oraz kolorystyka gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 0,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Cheer We Go

odpowiednia dla każdego wieku