Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Charm Girls Club My Fashion Show (NDS)
OkładkaCharm Girls Club My Fashion Show (NDS)

Charm Girls Club My Fashion Show NDS

Charm Girls Club My Fashion Show to symulator życia typowej nastolatki. Spotykamy się z przyjaciółmi, organizujemy przyjęcia i umawiamy się na randki, dbając jednocześnie o modny ubiór głównej bohaterki.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Charm Girls Club My Fashion Show Premiera NDS

20października2009

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Charm Girls Club My Fashion Show

My Dress-Up

Fashion Designer: Style Icon

My Secret Diary

Charm Girls Club to seria produktów przeznaczonych dla najmłodszych użytkowniczek konsol firmy Nintendo. Za opracowanie wszystkich gier odpowiedzialny jest oddział Electronic Arts specjalizujący się w tworzeniu tytułów dla przeciętnego odbiorcy.

Podstawowe założenie omawianej gry dotyczy odtworzenia wybranych aspektów życia typowej nastolatki, przy czym tematem przewodnim scenariusza My Fashion Show są przygotowania do zorganizowania profesjonalnego pokazu mody.

W trakcie zabawy najwięcej czasu spędzamy na kolekcjonowaniu tytułowych wisiorków. Przedmioty te przyznawane są wypełnianie wyzwań czy wykonywanie określonych czynności, a następnie gromadzone w specjalnym pudełku. Warto dodać, że niektóre wisiorki możemy zdobyć jedynie przy współpracy z innymi graczami przy wykorzystaniu opcji multiplayer.

Oprócz opisanych wyżej czynności w wolnych chwilach możemy spotykać ze znajomymi, umawiać na randki czy wreszcie dbać o dobry wygląd sterowanej dziewczynki. W tym ostatnim przypadku możemy liczyć na zaawansowane narzędzia edycyjne obejmujące zmianę fryzur, sukienek, butów i dodatkowych akcesoriów (naszyjników, bransolet i innych).

Wersja przeznaczona na konsolę Nintendo DS zakłada pełne wykorzystanie możliwości dotykowego ekranu handhelda. Obserwujemy na nim ładnie zaprojektowane postacie, a wykonywanym akcjom towarzyszą zabawne dźwięki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Klasyfikacja PEGI Charm Girls Club My Fashion Show

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.