Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Championship Manager Quiz (PC)

Championship Manager Quiz PC

Quiz sportowy na podstawie popularnej serii Championship Manager, sprawdzający naszą wiedzę o jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie.

Logiczne | quiz

PC Windows
Okładka Championship Manager Quiz (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30listopada2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Równolegle do najnowszej odsłony popularnego managera piłkarskiego Chapmpionship Manager sezon 2001/2002 powstał quiz sportowy na podstawie całej serii CM. Gra jest sprawdzianem wiedzy o jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, jaką niewątpliwie jest (przynajmniej w Europie) piłka nożna. Możemy sprawdzić swoje wiadomości rywalizując z komputerem lub z innym graczem w trybie wieloosobowym.

Przygotowano dla nas ponad 11 tys. przeróżnych pytań związanych tematycznie z piłką nożną, niestety dotyczących głównie wydarzeń na Wyspach Brytyjskich. Aby odpowiedzieć na większość pytań trzeba mieć nieprzeciętne informacje w temacie angielskich klubów, ich historii oraz śledzić rozgrywki ligowe na bieżąco. Na szczęście wprowadzono także dział dotyczący wydarzeń na międzynarodowej arenie futbolowej, dzięki czemu nie tylko fanatyczni kibice piłki brytyjskiej mają okazję udowodnić swoją wiedzę. Do wyboru jest pięć trybów gry, z których wyróżnia się ciekawie przygotowany tryb Pub Quiz.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Championship Manager Quiz

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Championship Manager Quiz

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM
Zawieszono produkcję nowych odsłon Championship Managera
Zawieszono produkcję nowych odsłon Championship Managera

wiadomość8 września 2010

Przyszłość serii Championship Manager stanęła pod znakiem zapytania. Roy Meredith – szef zespołu Beautiful Game Studios oznajmił, że produkcja nowych tradycyjnych odsłon cyklu została zawieszona.

Eidos ujawnia nowości związane z Championship Manager 5

wiadomość3 marca 2004

Eidos Interactive robi co może, żeby zainteresować piątą odsłoną Championship Manager wszystkich dotychczasowych fanów serii. Wiadomo już, że program będzie zdecydowanie bardziej rozbudowany od poprzedników, co może w pewnym stopniu złagodzić niechęć ewentualnych graczy, po niezbyt przyjemnym rozstaniu wspomnianego wyżej wydawcy i producenta dotychczasowych gier spod znaku Championship Manager – firmy Sports Interactive

Kłopoty z grami opartymi o telewizyjne quizy

wiadomość18 grudnia 2001

Po niesamowitym sukcesie pierwszej części gry Who Wants to be a Millionaire?, opartej o zasady bardzo popularnego również u nas teleturnieju, wszyscy spodziewali się równie dobrej (lub lepszej) sprzedaży jej następców. Niestety wszyscy wydawcy tego typu gier bardzo się zawiedli...