Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Daily Sport Football Strip (PC)

Daily Sport Football Strip PC

Połączenie quizu sportowego o piłce nożnej ze striptizem, w którym do wyboru mamy cztery piękności wybrane przez magazyn Daily Sport, motywujące do pokonywania kolejnych etapów gry.

Logiczne | piłka nożna

PC Windows
Okładka Daily Sport Football Strip (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15kwietnia2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Daily Sport Football Strip to quiz sprawdzający naszą wiedzę na temat piłki nożnej oraz wydarzeń i sławnych ludzi związanych z tym sportem. Gra łączy przyjemne z pożytecznym, gdyż przy udzielaniu odpowiedzi na pytania towarzyszą nam piękne dziewczyny wybrane przez magazyn Daily Sport. Podając prawidłowe odpowiedzi powodujemy, iż pozbywają się one kolejnych części swojej garderoby. Odbywa się to na podobnych zasadach jak w grach typu strip poker.

Rozgrywka składa się z 9. etapów o wzrastającym poziomie trudności, w których musimy odpowiedzieć na pięć pytań z szerokiej gamy zagadnień związanych z futbolem. Gra zawiera ponad 2000 pytań i udostępnia 4 poziomy trudności. Na każdą odpowiedź mamy wyznaczony limit czasu, który maleje wraz ze wzrostem trudności. Do rozebrania w grze mamy tylko cztery piękności, co może ulec zmianie dzięki pakietowi rozszerzeń.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Daily Sport Football Strip

Wymagania wiekowe Daily Sport Football Strip

18+

Wymagania sprzętowe Daily Sport Football Strip

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM