Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Cars: Radiator Springs Adventure (PC)
OkładkaCars: Radiator Springs Adventure (PC)

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej PC

Cars: Radiator Springs Adventure

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej (ang. Cars: Radiator Springs Adventure) jest skierowaną do młodszego gracza produkcją opartą o stworzony przez duet Disney/Pixar film animowany Auta (ang. Cars).

Wyścigi | samochodowe | filmy animowane

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej Premiera PC

6czerwca2006

pudełko PL

7lipca2006

producent: AWE Productions wydawca: THQ Inc. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej

Odjazdowy Rajd

Pet Racer

Kurczak Mały

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej (ang. Cars: Radiator Springs Adventure) jest skierowaną do młodszego gracza produkcją opartą o stworzony przez duet Disney/Pixar film animowany Auta (ang. Cars). Akcja toczy się w środowisku samochodów. Naszym bohaterem jest bohater filmu - Zygzak McQueen – młody, ambitny samochód wyścigowy. Marzą mu się wielkie wyścigi, nagrody i sława. Przypadkiem jednak trafia do małego miasteczka „Chłodnicy Górskiej”, przeżywa tam liczne przygody ucząc się znaczenia przyjaźni i poświęcenia.

Gra składa się z dziesięciu prostych, kolorowych mini gier związanych z fabułą filmu. Wszystkie odbywają się na zasadach wyścigu. Tutaj jednak nie chodzi o samo zwycięstwo, ale o wykonywanie określonych zadań. Wśród czekających na gracza atrakcji jest ściganie piratów drogowych podczas szalonego pościgu z Szeryfem, polowanie na traktory, czy też pokonywanie toru przeszkód Kamasza. Wszystkie mini-gry odbywają się w znanych z filmu miejscach i opierają się na przedstawionych w nim wydarzeniach. Młody gracz, mierząc się z kolejnymi zadaniami samemu uczestniczy w filmowych przygodach. Wrażenie uczestnictwa w filmie zwiększają dodatki w postaci animowanych przerywników będących fragmentami disney’owskiego pierwowzoru.

Kolorowa, ciesząca oko grafika i zadania tak skonstruowane, żeby problemów z ich wykonaniem nie miał nawet kilkulatek (gra dozwolona jest od czterech lat) czynią z niej odpowiednią pozycję dla młodszych graczy.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 306 głosów czytelników.

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows 2000/XP