Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeSwitch
Okładka Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 (Switch)
OkładkaCar Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 (Switch)

Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 Switch

Konwersja gry Car Mechanic Simulator 2018, przygotowana z myślą o konsoli Nintendo Switch. W Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 wcielamy się w mechanika zajmującego się naprawą uszkodzonych samochodów, malowaniem karoserii, a także tuningiem aut.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | polskie | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 Premiera Switch

15kwietnia2022

Nintendo eShop

15kwietnia2022

producent: Ultimate Games wydawca: Ultimate Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2

PC Building Simulator

Tank Mechanic Simulator

Rover Mechanic Simulator

Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 to konwersja gry symulacyjnej pod tytułem Car Mechanic Simulator 2018, stworzona z myślą o konsoli Nintendo Switch. Produkcja została wydana przez firmę Ultimate Games.

Mechanika

Jak sugeruje tytuł, w Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 wcielamy się w rolę mechanika samochodowego, toteż w trakcie rozgrywki zajmujemy się przede wszystkim naprawą uszkodzonych samochodów. Po zdiagnozowaniu źródła problemów (z silnikiem, zawieszeniem, itd.), musimy krok po kroku dostać się do wadliwego elementu, a następnie wymontować niesprawną część i wymienić ją na nową. Oczywiście potrzebujemy do tego specjalistycznych narzędzi. Te niestety nie są dostępne za darmo, podobnie jak wszystko, co musi się znaleźć w dobrym warsztacie.

Zlecenia są generowane proceduralnie i różnią się pod względem poziomu trudności oraz ograniczeń czasowych. W miarę ich realizacji rośnie liczba zer na naszym koncie, a oprócz nowych przyrządów, zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na różnorodne ulepszenia garażu. Magazyn części okazuje się bowiem równie przydatny, jak dodatkowe stanowiska z podnośnikami, ścieżka diagnostyczna do sprawdzania zawieszenia, tor testowy, pozwalający wypróbować samochód po naprawie czy tor wyścigowy, niezbędny do przetestowania jego osiągów.

Poza tym z czasem możemy poszerzyć zakres świadczonych przez nas usług, na przykład o malowanie aut, które staje się dla nas możliwe po zakupie opryskiwacza lakieru. Ponadto gra pozwala nam kupować samochody na aukcjach lub szukać rzadkich okazów porzuconych w stodołach i na złomowiskach. Takie pojazdy możemy odrestaurowywać (i tuningować) oraz kolekcjonować (do ich przechowywania służy wielopoziomowy parking) lub odsprzedawać z zyskiem.

Kwestie techniczne

W porównaniu z pierwowzorem, oprawa graficzna gry Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 doczekała się wielu cięć. Poza rozdzielczością pogorszeniu uległy w zasadzie wszystkie jej elementy – od modeli samochodów, po otoczenie.

Ostatnia modyfikacja 12 kwietnia 2022

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2: Odpowiednia dla każdego wieku.