Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Captain Claw (PC)

Kapitan Pazur PC

Captain Claw

Dwuwymiarowa gra platformowa z atrakcyjną kreskówkową grafiką. Jako koci pirat Kapitan Pauzr, wyruszamy na poszukiwanie mistycznego artefaktu, Amuletu Dziewięciu Istnień, oraz klejnotów potrzebnych do uruchomienia tego artefaktu.

Zręcznościowe | piraci

PC Windows
Okładka Captain Claw (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12maja1998

12maja1998

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Platformowa gra zręcznościowa z kocim piratem, Kapitanem Pazurem, w roli głównej. Kapitan Pazur niepodzielnie panujący nad wodami Siedmiu Mórz to największy pirat Królestwa Zwierząt. Za jego głowę król wyznaczył nagrodę miliona złotych monet, przez co każdy łowca nagród i urzędnik miejski poszukiwał nieuchwytnego Kapitana Pazura, jednak nikomu się to nie udało. Dopiero pozbawiony skrupułów pies, kapitan La Rauxe, zatopił statek Pazura i uwięził go w lochach. Tam koci kapitan dowiaduje się o Amulecie Dziewięciu Istnień, mistycznym artefakcie który, według legendy, obdarza swojego właściciela niemalże wiecznym życiem. Pazur ucieka ze swej więziennej celi, aby rozpocząć poszukiwania brakujących klejnotów Amuletu Dziewięciu Istnień.

Zadaniem gracza jest odnalezienie kawałków mapy, która zaprowadzi go do zaginionych dziewięciu klejnotów mogących uwolnić magiczną moc amuletu. W trakcie wykonywania misji czeka na nas złoto, szlachetne kamienie i wiele drogocennych przedmiotów, które piratom są bardzo bliskie. W drodze4 trzeba pokonać dziesiątki pułapek i setki wrogów. Do dyspozycji jest miecz, pistolet, kilka lasek dynamitu i magiczne zaklęcia. Droga do amuletu będzie długa i niezwykle trudna, ale dla takiej nagrody warto zaryzykować życiem.

Do pokonania jest 14 poziomów nieustannej akcji w fascynujących miejscach takich jak więzienie La Roca, Wybrzeże Piratów, Podmorskie Groty czy Wyspa Tygrysów. Każda z napotkanych postaci zaskakuje humorystycznymi odzywkami, które wraz z doskonała muzyką i efektami dźwiękowymi tworzą niepowtarzalny klimat gry. Można również zmierzyć się z innymi fanami tej gry na całym świecie wykorzystując opcje gry wieloosobowej w sieci lokalnej i w Internecie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,7 / 10 na podstawie 2249 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59 PLN

Wymagania wiekowe Captain Claw

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Kapitan Pazur

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 90 MHz
  • 16MB RAM
CyberMycha 6/2003 - już w sprzedaży
CyberMycha 6/2003 - już w sprzedaży

wiadomość30 maja 2003

Szukacie idealnego prezentu na dzień dziecka dla nieco młodszych użytkowników komputerów? Oto on - już w kioskach dostępny jest czerwcowy numer pisma CyberMycha, przeznaczonego specjalnie dla dzieci! W tym miesiącu magazyn jest wyjątkowy z kilku względów - przede wszystkim CyberMycha obchodzi swoje trzecie urodziny i w związku z tym przygotowano wiele atrakcji.

Techlandowa propozycja na Dzień Dizecka

wiadomość22 maja 2002

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka firma Techland zamierza wprowadzić do sprzedaży unikalne zestawy swoich produktów. Już jutro do sklepów trafią trzy nowe pakiety gier utrzymane w różnych konwencjach tematycznych: zręcznościowej, wyścigowej i platformowej.