Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWWW
Okładka Cafeland (WWW)
OkładkaCafeland (WWW)

Cafeland WWW

Casualowa gra pozwalająca na wcielenie się w rolę szefa kawiarni. Dbamy o jak najlepsze samopoczucie klientów serwując im różnorodne potrawy i napoje, zbieramy napiwki, sprzątamy, a za zarobione pieniądze modernizujemy wnętrze oraz poszerzamy ofertę.

Symulacje | ekonomiczne | casual | Facebook

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cafeland Premiera WWW

8lipca2012

producent: Gamegos wydawca: Gamegos Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Cafeland to gra społecznościowa stworzona z myślą o serwisie facebook. Głównym zadaniem gracza jest prowadzenie tytułowej kawiarni. Na początku zabawy określamy jej nazwę oraz tworzymy własnego awatara pełniącego funkcję szefa. Kamera przedstawia obszar rozgrywki w rzucie izometrycznym.

Na początku zabawy mamy do dyspozycji bardzo okrojoną ofertę. Z czasem, gdy uda nam się zyskać zaufanie klientów oraz zdobyć trochę gotówki, zaczniemy ją rozszerzać o nowe wyszukane dania oraz napoje. O skuteczności podejmowanych przez gracza działań świadczy umieszczony na ekranie wskaźnik zadowolenia odwiedzających. Jeżeli uda nam się go utrzymać na maksymalnym poziomie, to otrzymamy dodatkową premię. Gdy jego wartość zacznie spadać, to możemy dowiedzieć się o przyczynach niezadowolenia klientów z symboli umieszczonych nad ich głowami.

Im bardziej usatysfakcjonowany klient, tym większa szansa na pokaźny napiwek. Zbierając je napełnia się również osobny wskaźnik dający bonus do punktów doświadczenia. Po awansie na wyższy poziom otrzymujemy specjalną gotówkę służącą do zakupu ekskluzywnych produktów. Istnieje również opcja zdobycia jej poprzez płatność prawdziwymi pieniędzmi. Dzięki temu mamy szansę zachwycić znajomych odwiedzających naszą kawiarnię wystrzałowym wystrojem.

Gra Cafeland posiada stosunkowo prostą, kreskówką oprawę graficzną z karykaturalnymi postaciami o ogromnych głowach.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Cafeland: Odpowiednia dla każdego wieku.