Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Buzz! Junior: RoboJam (PS2)

Buzz! Junior: Zabawa robotów PS2

Buzz! Junior: RoboJam

Gra familijna, kładąca duży nacisk na zabawę w szerszym gronie osób. Przejmujemy kontrolę nad sympatycznymi robotami, przystępując do 25 różnych mini-gier.

Towarzyskie | minigry | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Buzz! Junior: RoboJam (PS2)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

25maja2007

RoboJam to jedna z gier z promowanej przez koncern Sony serii Buzz! Junior. Opisywany produkt stanowi kompilację kilkudziesięciu prostych mini-gier zręcznościowych, opracowanych z myślą o graczach w różnym wieku. Jedyną platformą docelową dla RoboJam jest konsola PlayStation 2.

W omawianej odsłonie cyklu w głównych rolach występują tytułowe roboty. Sympatycznie wykonane mechaniczne istoty stają do szeregu konkurencji, których założeniem jest wyłonienie robota miesiąca. Główna nagroda przyznana zostanie tej maszynie, której uda się pomyślnie zebrać największą liczbę nakrętek.

Podobnie jak w innych grach z serii Buzz! Junior, główną atrakcją RoboJam jest możliwość przystępowania do niezbyt skomplikowanych mini-gier. Na potrzeby omawianej produkcji przygotowano 25 różnych zabaw. Sympatyczne roboty odwiedzają strzelnicę, biorą udział w grach tanecznych wraz z pochodzącą z innej planety ośmiornicą zasiadają za sterami futurystycznie zaprojektowanych bolidów.

Każda z dostępnych mini-gier jest w stanie obsłużyć maksymalnie czterech graczy. Co ciekawe, w przypadku zebrania mniejszej grupy możliwe jest automatyczne zastąpienie brakujących graczy konkurentami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Zabawa odbywa się z wykorzystaniem nietypowych kontrolerów, określanych mianem buzzerów. Urządzenia te wyposażone są jedynie w kilka przycisków, służących do wydawania podstawowych poleceń. Oprawa wizualna Buzz! Junior: RoboJam prezentuje dość wysoki poziom wykonania. Roboty są szczegółowo animowane, a mini-gry rozgrywane w wielu ciekawych lokacjach, między innymi wewnątrz ogromnej stacji kosmicznej czy na obcych planetach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do Buzz! Junior: Zabawa robotów

Klasyfikacja PEGI Buzz! Junior: Zabawa robotów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Buzz! Junior: Zabawa robotów

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką

wiadomość14 lipca 2009

Firma Relentless Software, odpowiedzialna za stworzenie popularnych quizów z serii Buzz!, ujawniła, że pracuje nad nowym tytułem, grą Blue Toad Murder Files. Produkcja będzie ukazywać się w odcinkach i jeszcze w tym roku zasili katalog PlayStation Network.