Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Build-A-Bear Workshop (NDS)
OkładkaBuild-A-Bear Workshop (NDS)

Build-A-Bear Workshop NDS

Build-A-Bear Workshop jest grą, opracowaną przede wszystkim z myślą o dzieciach. Jak sama nazwa wskazuje, niniejszy produkt powstał na licencji słynnej sieci sklepów, których klienci mogą tworzyć unikalne pluszowe zabawki według indywidualnych pomysłów.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Build-A-Bear Workshop Premiera NDS

7listopada2007

producent: Neko Entertainment wydawca: The Game Factory

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Build-A-Bear Workshop

The Sims 2

Animal Crossing: Wild World

Purr Pals

Build-A-Bear Workshop jest grą, opracowaną przede wszystkim z myślą o dzieciach. Jak sama nazwa wskazuje, niniejszy produkt powstał na licencji słynnej sieci sklepów, których klienci mogą tworzyć unikalne pluszowe zabawki według indywidualnych pomysłów. Właśnie o tym traktuje wirtualna zabawa, zaserwowana posiadaczom dwuekranowej konsoli Nintendo DS przez developerów z firmy Neko Entertainment.

Mamy zatem możliwość projektowania przytulanek, wybierając m.in. materiał na obszycie, ubranko i rzecz jasna imię. Następnie wraz z wykreowanym uprzednio pluszakiem uczestniczymy w szeregu rozmaitych mini-gier (łącznie około dwadzieścia konkurencji), w których zdobywamy pieniądze, niezbędne do kupienia mu przeróżnych akcesoriów dodatkowych. Oczywiście nie do wszystkich elementów zabawy mamy dostęp od razu – odblokowywanie ukrytych początkowo treści następuje wraz z upływem czasu i nabieraniem przez użytkownika doświadczenia.

Podczas rozgrywki wykorzystujemy właściwie wszystkie funkcje platformy NDS. Używamy więc d-pada i przycisków, operujemy stylusem na ekranie dotykowym oraz uruchamiamy wbudowany w konsolę mikrofon. Całości dopełniają miłe dla oka trójwymiarowe animacje oraz mini-gry w ramach opcji multiplayer, działającej w oparciu o bezprzewodowe połączenie Wi-Fi.

Ostatnia modyfikacja 25 marca 2008

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Klasyfikacja PEGI Build-A-Bear Workshop

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.