Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWW
Okładka Bubble Island (WWW)

Bubble Island WWW

Gra przeglądarkowa typu bust-a-move. Obejmujemy kontrolę nad działem wystrzeliwującym w powietrze kolorowe kulki i próbujemy połączyć je z rzędami podobnych kulek powoli opadających z góry ekranu, co powoduje ich usunięcie.

Logiczne | casual | Facebook | bust-a-move

WWW
Okładka Bubble Island (WWW)

producent: Wooga

wydawca: Wooga

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

2lutego2010

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bubble Island jest klasyczną produkcją typu bust-a-move stworzoną przez studio Wooga. Główna mechanika opiera się na sterowaniu działem położonym w dolnej części ekranu. Przy jego pomocy wystrzeliwujemy wielobarwne kule w kierunku przesuwających się powoli w naszym kierunku rzędów kulek. Jeżeli w wyniku trafienia uda nam się połączyć co najmniej trzy o takim samym kolorze, to znikają one z ekranu, a my otrzymujemy punkty.

Twórcy przygotowali dwa podstawowe tryby zabawy. Pierwszy z nich to rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza. Polega ona na pokonywaniu kolejnych etapów wybieranych z poziomu mapy ukazującej szereg wysp o zróżnicowanej stylistyce. Odblokowanie dalszych poziomów wymaga uzyskania odpowiedniej liczby punktów na poprzednich. Drugi z trybów to cotygodniowy turniej, w którym staramy się osiągnąć jak najlepszy wynik w ciągu minuty i porównujemy go z rezultatami innych graczy.

W trakcie zabawy istnieje szereg sposobów na uzyskanie dodatkowych bonusów, między innymi poprzez tworzenie dużych kombinacji usuwanych kulek. Oprócz tego wprowadzono funkcję wymiany prezentów ze znajomymi oraz codzienną loterię, w ramach której mamy szansę wygrać niewielkie nagrody. Nie zabrakło również systemu mikropłatności opartego na diamentach.

Gra Bubble Island posiada bardzo kolorową oprawę graficzną. Podczas zmagań towarzyszy nam zabawny szop ładujący działo kulami, a także emocjonujący się obecną sytuacją na planszy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Bubble Island

odpowiednia dla każdego wieku