Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWW
Okładka Bubble Age (WWW)

Bubble Age WWW

Społecznościowa gra logiczna osadzona w czasach prehistorycznych. Rodzina jaskiniowców stara się uratować zaginione dziecko. W tym celu wystrzeliwuje z ogromnej procy kolorowe kulki próbując oczyścić planszę poprzez łączenie kul o takiej samej barwie.

Logiczne | casual | Facebook

WWW
Okładka Bubble Age (WWW)

producent: Qublix

wydawca: Qublix

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

29października2012

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bubble Age to przeglądarkowa gra logiczna opierająca się na popularnym typie gier polegających na wystrzeliwaniu w górę ekranu kolorowych kulek. Tym razem twórcy postanowili osadzić rozgrywkę w epoce kamienia łupanego, a głównymi bohaterami uczynili rodzinę jaskiniowców próbującą odnaleźć zaginione dziecko.

Na dole ekranu umieszczono wizerunki postaci oraz pokaźnych rozmiarów procę, z której wystrzeliwujemy kolorowe kulki. Nasze zadanie polega na takim wybieraniu kierunku ich lotu, aby trafiły w inne zawieszone w powietrzu kulki o takim samym kolorze. Jeżeli nam się to uda, to otrzymujemy punkty i stopniowo oczyszczamy drogę do góry. Zwycięstwo odnosimy, gdy w określonej liczbie zagrań przebijemy się przez warstwę kulek. Dodatkowe urozmaicenie stanowią swoiste power-upy, w postaci trującej rośliny plującej żrącym kwasem zdolnym do niszczenia wszystkich przeszkód czy uniwersalnej kulki.

Porażka wiąże się z utratą jednego życia. Regenerują się one po określonym upływie czasu. Jeżeli chcemy szybko kontynuować zabawę, to przygotowano opcję oglądania reklam lub zakupu dodatkowej waluty za prawdziwe pieniądze. Uzyskane za nią bonusy odblokowują np. kilkudniową nieśmiertelność.

Po zakończeniu etapu możemy porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami serwisu facebook, dzięki wbudowanemu systemowi rankingowemu. Nie zabrakło również opcji informowania znajomych o postępach lub nowych rekordach.

Gra Bubble Age posiada kreskówkową oprawę graficzną podlaną niewielką dawką humoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Bubble Age

odpowiednia dla każdego wieku