Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCANDiOS
Okładka Braveland Heroes (PC)

Braveland Heroes

Braveland Heroes to prosta strategia turowa z elementami RPG stworzona przez niewielkie studio Tortuga Team. W czasie przygody gracz wciela się w bohatera, którego zadaniem jest odzyskanie skradzionego królewskiego berła.

Strategiczne | fantasy | turowe | zagraj za darmo | elementy RPG | indie

Okładka Braveland Heroes (PC)

data premiery gry:

16wrz2019

PC AND iOS

Braveland Heroes to prosta strategia turowa z elementami RPG osadzona w realiach fantasy. Tytuł opracowało rosyjskie studio Tortuga Team.

Fabuła

Akcja Braveland Heroes rozpoczyna się w momencie, gdy dochodzi do kradzieży berła siedmiu królestw. Królowie obiecują nagrodę za jego odnalezienie. Gracz wciela się w jednego z bohaterów wyznaczonych do tego zadania.

Mechanika

W Braveland Heroes gracz ma do wyboru jedną z trzech postaci - Barbarzyńcę, Czarodziejkę lub Pirata. Przygoda opiera się głównie na eksplorowaniu świata, walce z napotkanymi przeciwnikami oraz werbowaniu nowych członków drużyny.

Poruszanie się po świecie gry zostało uproszczone i odbywa się poprzez wskazywanie lokacji docelowych na mapie.

Walki toczą się na specjalnych planszach, a ich skala jest niewielka. Drużyna może składać się z maksymalnie pięciu postaci. Do puli tej nie wlicza się bohater stworzony przez gracza, ponieważ nie bierze on bezpośredniego udziału w potyczce. Jego zadaniem jest wspieranie ekipy za pomocą posiadanych umiejętności. Pula dostępnych przeciwników jest dość duża. W czasie zabawy można natrafić między innymi na łuczników, mnichów, szkielety i zwierzęta. Nie zabrakło także potężnych bossów.

W Braveland Heroes zaimplementowano także system rozwoju postaci. Za pokonanie przeciwnika przyznawane są punkty doświadczenia, które służą do rozwoju jednostek i głównego bohatera.

Tryby gry

Braveland Heroes posiada kampanię fabularną przeznaczoną dla pojedynczego gracza. W grze zaimplementowano także tryb PvP.

Kwestie techniczne

Braveland Heroes charakteryzuje się ręcznie rysowaną, kreskówkową oprawą graficzną, pełną jasnych kolorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Braveland Heroes

12+

Wymagania sprzętowe Braveland Heroes

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Dual Core 1.7 GHz, 2 GB RAM, 1 GB HDD, Windows 7 64-bit

PC
AND
iOS