Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBAPC
Okładka Bratz: Babyz (PC)
OkładkaBratz: Babyz (PC)

Bratz: Babyz

Bratz: Babyz przygotowano specjalnie z okazji premiery filmu animowanego pod tym samym tytułem. Oba dzieła odnoszą się do marki, pod którą wypuszczane są na rynek rozmaite zabawki – głównie lalki, przedstawiające zwariowane nastoletnie dziewczyny.

Zręcznościowe | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bratz: Babyz Premiera

11paź2006

PC

3lis2006

GBA

Bratz: Babyz przygotowano specjalnie z okazji premiery filmu animowanego pod tym samym tytułem. Oba dzieła odnoszą się do marki, pod którą wypuszczane są na rynek rozmaite zabawki – głównie lalki, przedstawiające zwariowane nastoletnie dziewczyny. Rzecz jasna omawiana gra pozwala nam na przeżycie w wirtualnym świecie szeregu przygód, w których udział biorą bohaterki kreskówki.

Protagonistki są cztery, a ich imiona to Yasmin, Sasha, Cloe i Jade. Nadrzędnym zadaniem jest uratowanie Snappy'ego, czyli pieska, który znajduje się pod opieką nieznośnego Duane'a. Każda bohaterka ma do wykonania inne misje, które realizuje się poprzez uczestniczenie w licznych mikro-grach, wymagających zręczności, logicznego myślenia etc.

Musimy więc m.in. jeździć na deskorolce, projektować biżuterię oraz uczestniczyć w walce, podczas której orężem jest rzucane w przeciwników jedzenie. Wszystkie konkurencje zaprojektowano w taki sposób, aby szczególnie zainteresować graczy w wieku od czterech do ośmiu lat. Całości dopełnia wielobarwna grafika o komiksowym charakterze.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Bratz: Babyz cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Bratz: Babyz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
GBA