Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Bot Smashers (iOS)
OkładkaBot Smashers (iOS)

Bot Smashers

Dedykowane platformom mobilnym Bot Smashers jest zabawną i dynamiczną strategią czasu rzeczywistego. Obserwując pole bitwy z perspektywy izometrycznej budujemy swoją bazę oraz kontrolujemy przeróżne roboty, starając się przechytrzyć i pokonać przeciwnika.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | roboty

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bot Smashers Premiera

anulowana

AND iOS

Gry podobne do Bot Smashers

Clash Royale

The Witcher Battle Arena

Vainglory

Bot Smashers na platformę AND i iOS to zabawna i charakteryzująca się dużą dynamiką rozgrywki strategia czasu rzeczywistego, w której pod kontrolę gracza oddana zostaje plejada dziwnych robotów. Za stworzenie tej produkcji odpowiada znana m.in. z Paladins: Champions of the Realm firma Hi-Rez Studios.

Mechanika

Przygotowane z myślą o AND i iOS Bot Smashers jest strategią czasu rzeczywistego, która na tle innych podobnych tytułów wyróżnia się dużym tempem rozgrywki (przypominając tym samym nieco np. Clash Royale). Udaje się je osiągnąć m.in. dzięki relatywnej prostocie. Obserwując proste pole gry z góry, z perspektywy izometrycznej, najpierw rozbudowujemy swoją bazę, a następnie staramy się zniszczyć centrum dowodzenia przeciwnika, wykorzystując do tego celu kierowane przez siebie roboty, powiązane z poszczególnymi budynkami. Nasze jednostki posiadają odmienne zasady specjalne i zdolności, które mogą być wykorzystywane w walce.

Tryby gry

Gra Bot Smashers skupia się na zabawie w sieciowym trybie dla wielu graczy.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna wydanego na AND i iOS Bot Smashers jest przedstawiona w dwóch wymiarach. Plansze są dość proste i pozbawione detali, uwagę gracza mogą natomiast zwrócić kolorowe i zaprojektowane z fantazją modele poszczególnych robotów.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Bot Smashers: Odpowiednia dla każdego wieku.

Bot Smashers Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS