Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution (PC)

Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution

Czwarte i ostatnie duże rozszerzenie do Borderlands, udanej pierwszoosobowej strzelanki z elementami RPG-a od studia Gearbox Software.

To jest dodatek do gry Borderlands.

Akcji | FPP | science fiction | postapokalipsa | FPS | elementy RPG | kooperacja

Okładka Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution (PC)

data premiery gry:

28wrz2010

PC X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Borderlands: Claptrap’s New Robot Revolution to czwarty dodatek DLC do świetnej strzelanki studia Gearbox, który jak zwykle wprowadza nowe lokacje, bronie, przeciwników oraz umożliwia dalsze rozwinięcie postaci z podstawowej wersji gry.

Na planecie Pandora doszło do najprawdziwszej rewolucji – zbuntowane roboty Claptrap postanowiły zadbać o swoje interesy. Dowódcą armii maszyn jest niebezpieczny Claptrap-zabójca-ninja, który zna tajniki kung-fu i potrafi walczyć przy pomocy nun-chaku. Gracze ponownie wcielają się w czwórkę bohaterów znanych z pierwowzoru i muszą stawić czoła temu zagrożeniu, bratając się z korporacją Hyperion, która do tej pory była wrogiem.

W czwartym dodatku do Borderlands otrzymujemy standardowy zestaw atrakcji przyprawiony kolejną porcją parodystycznego humoru. Walka z armią robotów zabiera nas na nowe tereny i pozwala rozwinąć postać o kolejne 10 punktów umiejętności. Oczywiście cały czas zmagamy się z nowymi typami przeciwników, w tym różnymi mutacjami znanych istot. Do znalezienia czeka również pokaźny zestaw niedostępnych wcześniej broni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 115 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,2 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Gry podobne do Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution

Klasyfikacja PEGI Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 9400 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution - recenzja gry
Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution - recenzja gry

Recenzja 4 października 2010, 10:48

Nie najlepiej o dodatku świadczy również fakt, że zawiera on błąd, który utrudnia zdobywanie achievementów związanych z kolekcjonowaniem przedmiotów (trzeba je zbierać w odpowiedniej kolejności, inaczej program nie zaliczy osiągnięć) i co najważniejsze – dotyczy on wszystkich edycji gry, również konsolowych. Autorzy są już świadomi problemu i pracują nad odpowiednią łatą. Mam nadzieję, że przy okazji poprawią skalowanie poziomu trudności przeciwników, bo to wyraźnie poprawiłoby jakość rozgrywki.

PC
X360
PS3